x-kom hosting

Polecane monitory LCD 19", 22" i 24"

maciek987
komentarz
komentarz

Zwracam sie z prosba do posiadaczy SAMSUNGA T190 aby wykonali zdjecia tego monitora i umiescili je na forum badz podali do nich linki. Mam zamiar zakupic ten monitor, ale chcialbym zobaczyc go na zdjeciach wykonanych przez fotografow amatorow a nie zawodowco. Jego wyglad jest jednym z glownych argumentow dla ktorego zdecydowalem sie go kupic, a nie chce byc rozczarowany po otwoarzeniu paczki. Nie mam mozliwosci aby zobaczyc go na zywo, a na zdjeciach producenta wyglada pieknie (tak jak kazdy inny).

qn6
komentarz
komentarz

Najbardziej naturalne galerie Samsunga T190 jakie znalazlem:

Galeria I (zdiecia ponizej zdiecia glownego)

Galeria II.

Sonido
komentarz
komentarz

@autor, a google images to dla kogo wymyślili? <_<

http://images.google.pl/images?q=samsung+t...sa=N&imgsz=

btw: do tego jest temat zbiorczy

gorgrzes
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam. Zmierzam zakupić monitor z tunerem TV. Waham się pomiędzy LG M228WD-BZ, a SAMSUNG T220HD

Który wybrać, a może polecacie coś innego (w cenie do około 1100 zł) 20"-23"

Monitor będzie użytkowany głównie do oglądania telewizji i gry na Xbox360 (także ekran powinien mieć port hdmi)

Kupno normalnego TV LCD odpada, bo są za drogie :( .

Z góry dziękuję za pomoc.

EDIT: Widzę, że nikt nie jest w stanie udzielić mi na to pytanie odpowiedzi. Brak kompetentnych osób???

Edytowane przez naekana
temat scalony - na przyszłość kłania się opcja "szukaj"!
Lipton
komentarz
komentarz

Umieść ten temat w temacie zbiorczym o monitorach.

Ja osobiście brałbym Samsunga T220HD. Jest bardzo podobny z właściwości do LG, ale jednak przemawia za nim zdecydowanie wygląd.

A może:

http://www.agito.pl/powyzej_19/lg_24_lcd_w...352.333694.html

+ Tuner telewizyjny zewnętrzny ?

gorgrzes
komentarz
komentarz

Monitor nie będzie podłączany pod kompa. Ma mi służyć jako TV i monitor do Xbox360 i max 22" (mam dość mały pokój więc nic większego mi nie potrzeba)

Ma oferować możliwość oglądania TV bez podłączania pod kompa.

Lipton
komentarz
komentarz

No to bierz Samsunga T220HD.

qvanta
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam,

planuje zakup monitora LCD, a na rynku tyle tego ustrojstwa, że mam mętlik w głowie i nie wiem co wybrać. Wielkość - jak w temacie - najlepiej 20 cali chociaż jeśli trafiłaby się jakaś wyjatkowo ciekawa 19'' to też nie pogardzę, ale te już w przyklejonych widziałem. byle nie wiecej niż 20'' bo po prostu nie potrzebuje... Jeśli chodzi o markę to zdecydowanie stawiam na sprawdzone firmy. Nie chcę bawić się z wymienianiem sprzetu na gwarancji, dlatego na firmy typu gateway, belinea, monitorex i podobne patrzę troche krzywym okiem, no ale moze mnie przekonacie jesli trza będzie... Przeznaczenie - głównie do grafiki - praca ze zdjęciami w programach graficznych, codziennego użytku windy no i do gier czasem i filmów. Nie chce jednak żebyście pomyśleli że poszukuję profesjonalnego sprzetu do grafiki, bo nawet o takich nie myśle ze względu na fundusze. Po prostu bardziej zależy mi na dobrym odwzorowaniu kolorów i żywych barwach niż np. syperszybiej matrycy o czasie reakcji 1ms. No i skoro wspomnialem już o funduszach to podaję kwotę jaką mam do dyspozycji: ok 600zł . hmmm może niedużo ale wiecej nie mam. Chociaż na jakas superokazje troche powyzej 600zł może uda mi się dołożyć. Dodam jeszcze że preferowana rozdzielczość to 1680x1050 - nie mniej.

proszę o pomoc i z góry dzięki za fatygę :)

pozdro!

Edytowane przez naekana
temat scalony - na przyszłość kłania się opcja "szukaj"!
Duban
komentarz
komentarz

Mogę polecić Ci mój z sygny ;) W agito go kupowałem po 644zł jest naprawdę dobry. Świetnie się na niego patrzy :D

EDIT:

Teraz kosztuje 617zł ;)

pawel30w
komentarz
komentarz

Witam,

chciałbym kupić monitor 22" który spełnia następujące wymagania:

- Gwarancja na każdy Bad i Sub pixel

- Możliwośc powieszenia na ścianie VESA

Monitor ma byc do grania więc przydały by się dobre czasy reakcji itp.

Na początku miałem kupować Samsunga 226BW ale odpadł ze względu na gwarancję, byłem wczoraj w sklepie i juz zamówiłem (na szczęście nie dalem jeszcze kasy) LG W2252TQ-PF ale okazało sie dziś że on nie ma możliwości (chyba) powieszenia na ścianie.

Proszę posiadaczy LG W2252tq-PF aby zobaczyli z tyłu za obudową albo jakos pod obudową czy jest możliwość zawieszenia, bo jedni piszą że jest a drudzy że niema.

Monitor ma byc do max 1000 zł więc. Ale oglądając katalog LG to niewiem czy się na coś zdecyduje ;/ bo żaden mi nie pasuje ;/. Najlepsze są z seri W52 z przyciskiem FUN ale nie mają możliwości powieszenia ;/

Więc co mi polecicie drodzy Forumowicze :)

Lipton
komentarz
komentarz

Niestety LG W2252tq-PF nie powiesisz na ścianie :(

Teraz bardzo mało monitorów posiada możliwość powieszenia na ścianie :)

pawel30w
komentarz
komentarz

A jakieś inne monitory LG ? może troche lepsze i droższe ?

zmaciejz
komentarz
komentarz

witam. chce kupić monitor 24 cale koniecznie z wejściem component do 1200. możecie coś polecić?

qvanta
komentarz
komentarz

przyznam, że ten LG mi sie spodobał :D tylko to świeżynka jakaś. miałeś z nim już do czynienia kiedyś?

a nad samsungiem też rozmyślałem tylko ta podstawka niestabilna mnie przeraża bo nie obchodzę się nazbyt delikatnie niestety z moim sprzetem :P

Edgrim
komentarz
komentarz

Cześć

Mam jedno pytanko mam zamiar kupić monitor i zastanawiam sie miedzy Samsung SM 226CW a SM225UW

Niby ten samsung 226 CW ma wiekszy kontrast bo dynamiczny siega do 3000:1 (standardowy jest 1000:1 ) a 225UW ma kontrast 700:1 i wolniejszy czas reakcji ale podobno jest lepszy moge liczyć na twoja (waszą pomoc w wyborze ) ??

PS: Bardzo mi zalezy na waszej pomocy i radach

PS2: Może jescze jakis inny samsunga w podobnej cenie czyli 700 - 900?? ważne aby był fajny i mial minumum 22 cale

lopez
komentarz
komentarz

Witaj.

Też mam zamiar kupić monitor 22" tylko że ja jestem już właściwie zdecydowany na LG W2252TQ-PF. Poczytaj o nim, myślę że Ci sie spodoba... Nie wiem czy jest sens upierać się przy samsungu...

zeniTh
komentarz
komentarz

kontrast i czas reakcji są ważne, więc bierz ten który ma lepszy ...

samsungi też nie są gorsze od LG ... a te ostatnie monitory od Samsunga są bdb ...

Golthar
komentarz
komentarz

Polecam LG W2252TQ. Mam go od tygodnia i świetnie się sprawuje.

lopez
komentarz
komentarz

ja nie mówię za samsung jest gorszy od lg. ale CHYBA nie ma sensu upierac sie na samsunga TYLKO, gdy lg tez ma bardzo ciekawa oferte

zmaciejz
komentarz
komentarz

nie prawda. juz wpisując w allegro 'lcd component' znajdzie sie coś więcej, więc jak nie odpowiadasz z własnej wiedzy tylko z internetu to chociaż przyłóż sie do szukania. a więc.. jakieś propozycje? :)

// jeśli wiesz lepiej, to w jakim celu prosisz o pomoc użytkowników forum?!

// akurat użytkownik, który udzielił Tobie odpowiedzi opracował ten temat, więc bynajmniej jego wiedza nie pochodzi z internetu

// naekana

Sonido
komentarz
komentarz

Skoro wiesz lepiej, więc po co pytasz <_<

Poleciłem Ci taki, który będzie miał dobre parametry, bo Gateway robi naprawdę dobre LCD. Mają fajny panel dotykowy i produkowane są na matrycach Samsunga.

sprocket
komentarz
komentarz

Witaj,

ja zakupiłem LG M228WD i powiem tak, zastanawiałem się nad tym samsungiem co polecają, rzeczywiście wygląd ładniejszy, ale na stronę lg przemówiła cena i gwarancja na każdy martwy pixel do miesiąca czasu, a w przypadku samsunga zamawianego przez net byłaby to loteria.

Genralnie jestem zadowolony z jakości na analogowej kablówce. obraz z ps2 ok. z kompa też. Wiadomo że matryca TN pozostawia wiele do życzenia ale byłem tego śwaidom. Wejść m adużo i menu też ok . Myslę że obraz te dwa monitory mają porównywalny .oglądałem w markecie dwa modele ,

[pozrd

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.