x-kom hosting

[Rozwiązany] Aktualizacja rankingów

Gość
utworzono
utworzono

Witam. Dzisiaj piszę w sprawie aktualizacji rankingów 3dmark 05(mcickx), 3dmark 01 (nokia) i 3dmark 06 (nokia)

Problem polega na tym że te osoby (mcickx i nokia) nie aktualizują rankingów. Nokia wogóle odpuścił forum i nic nie piszę, a mcickx albo zapomniał o tym rankingu, albo zbytnio czasu nie ma (stawiam na drugą opcję).

W związku z tym prosiłbym o przekazanie tych rankingów dla moderatorów (mareckiego, falcona czy snipera) i by to oni je aktualizowali.

Proszę wyrazić swoje opinie na temat tej sprawy i niech ekipa zadecyduje co z tym fantem zrobić.

dar55
komentarz
komentarz

W związku z tym prosiłbym o przekazanie tych rankingów dla moderatorów
no widzisz , niegłupio nawet piszesz :D , popieram
Gość
komentarz
komentarz

Global mod też może to zrobić a widze Dar już się pali do roboty :D

snip91
komentarz
komentarz

Marecki - good idea :P Wyręczyłby młodszą krew...

dar55
komentarz
komentarz

już się pali do roboty
<- cwaniak
good idea
<- tez cwaniak
Gość
komentarz
komentarz

Nie offtopować mi bo warny polecą :haha: To może byście ustalili kto co przejmie? Są chetni wogóle?

Gość
komentarz
komentarz

Ja jestem chętny, o.

snip91
komentarz
komentarz

Obawiam się, że żaden user nie będzie mógł tego robić, bo nie ma tam moderacji.

Ja już mam Polecane zestawy, chłodzenia, obudowy i zasilacze i ranking SuperPI, więc mi wystarczy :P

vocativus
komentarz
komentarz

jest trzech moderatorów i jakoś dadzą sobie rade te trzy tematy obskoczyć :P

Marecki - good idea Wyręczyłby młodszą krew...

przyganiał kocioł garnkowi :P a ty to co mądralo? :evil3:

Gość
komentarz
komentarz

No jasne, tyle że do tej pory nikt się tym nie zajmował, chodzi o to żeby rankingi były aktualizowanie, nieważne przez kogo, ale żeby były na bierząco.

vocativus
komentarz
komentarz

Kicko jeśli użytkownik nie może to moderatorzy są od tego. Nie ma sensu zwoływać pół wsi bo kilka osób trza dopisać do posta.

Anonim1
komentarz
komentarz

Co za problem, żeby taki .jckzR założył nowy temat z rankingiem, a mod przeniósł by wszystkie posty :D

Trochę roboty jest no ale cóż, życie wymaga poświęceń.

vocativus
komentarz
komentarz

taaa a potem .jckzR pójdzie z forum i zaś będzemy sie bawić w przenoszenia. Opcja z moderatorami jest chyba najbardziej rozsądna.

Chwilowo zamykam temacik coby tu offtopu nie robić. Podyskutuje z kolorowymi i damy znać co jak czym dlaczego i po co :P

Edit: sprawa rozwiązana - dwóch modów się tym zajmie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.