x-kom hosting

Jaki telefon wybrać do 300-350zł

Mucios
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie.macie jakieś ciekawe pomysły??

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Ja polecam K750i i chodź już swoje lata (miesiące) ma jest moim zdaniem bardzo dobrym telefonem.

Fallen
komentarz
komentarz

Uzywana Motorola A1000 telefon + palmtop/nawigacja heh wszsytko z tym da sie zrobic ;) no tylko czy wymiary cie nie przestrasza.

Mucios
komentarz
komentarz

A co wogole sadzicie o K800i ? Jak tam głosnik bateria zasieg itp?

darksear
komentarz
komentarz

K800i za tą cenę to wyśmienity telefon ;). Jego największym plusem jest aparat(3,2) i flesz.

Mucios
komentarz
komentarz

A co z głosnikiem w K800i? Do jakiego telefonu mozecie oprównać pod wzgledem głosnika.Mi zalezy zeby miał dosyc glosny głosnik :)

Gość
komentarz
komentarz

k800i ma średny głośnik, jednak jeżeli chcesz głośny to nie idź na serię w. Telefony z serri w se mają dobrą jakość dźwięku, ale te z serri k są głośniejsze.

P.S telefon nie służy do robienia dyskoteki, a jak idziesz po ulicy to się słuchawki zakłada a nie że reszta otoczenia musi słuchać tego co ty :klaps: (Nie wiem z kąd ale teraz taka moda nastałą z tym słuchaniem jak przygłupy")

Mucios
komentarz
komentarz

Nie nie nie chodzi mi o to tylk oo to jak ktos do mnie dzwoni.Czy wtedy słychac dobrze...i jak sms przychodzi...

I wogóle jak bateria w nim trzyma??

Gość
komentarz
komentarz

Dzwoni głośno, ciszej troszkę odtwarza muzykę. Co do baterii mi trzyma średnio 4-5dni ale ja nie słucham na nim muzyki a zdjęcia robie okazyjnie.

suar
komentarz
komentarz

Podpisuję się pod poprzednikami. Również polecam SE k800i.

Telefon posiada bardzo dobre funkcje (aparat 3,2MPx, dobry odtwarzacz mp3, radio). Bateria trzyma 3-4 dni (przy częstej zabawie telefonem - zdjęcia, mp3, gry). Głośnik gra dosyć głośno, raczej rzadko się zdarza by coś "charczyło".

W cenie 300-350 zł jest to najlepszy możliwy wybór.

Mucios
komentarz
komentarz

A tak pozatym który lepszy ?? SE K750i czy K550i?

Foq66
komentarz
komentarz

k550i jest lepszy bo : ma wiecej wbudowanej pamieci,ma edge i ogolnie jest lepszy.

lopez
komentarz
komentarz

Zastanów się również nad w810i- mam taki i jest spoko. za 350 kupisz spokojnie, ja o niego dbam i bateria dlugo trzyma- i wogole jest fajny...

Nokia?- jak zależy CI na bajerach to wez SE, inaczej tylko nokia

Neoman
komentarz
komentarz

Ja wybrałbym K550i. Bateria dłużej trzyma do tego jest zgrabniejszy i lżejszy od K750i. Funkcje mają prawie identyczne.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.