x-kom hosting

grafa za 250zł

danielm1992
utworzono
utworzono

Jaką polecacie mi kupic grafike do 250zł? Dodam ze chcialbym aby dzialaly sprawnie na niej nieco nowsze tytuły.:)Oczywiscie zakup Ram to juz zupelnie innym temat. :P

moja konfiguracja to :

procesor : Celeron D 2,8GHZ

pamiec : 256MB /200Mhz

plyta : Epox EP-4PEA9(I)

dysk : Maxtor 6Y080P0 (76 GB)

grafika : Radeon 9250 128 MB

Akahan
komentarz
komentarz

W nowsze tytuły z 256 Ramu to Ci się nawet nie włączą, więc najpierw kupiłbym Ram, a co do karty graficznej dosyć słaby procek, ja na podobnym (P4 3.0 GHz) miałem GF 7300 GT Sonic od Palita i nawet tam był ograniczany więc niczego lepszego od tej karty bym nie wkładał, bo wtedy lepiej całego kompa wymienić...

danielm1992
komentarz
komentarz

Wiec jaki procek bylby najlepszy? oczywiscie za "bardzo" przystepną cene. :P i oczywiscie zeby dzialal na mojej plycie glownej :)

Akahan
komentarz
komentarz

Nie mogłem znaleźć pod jaki Socket ona jest, ale pewnie pod stary 478 więc nic lepszego od P4 z około 3 GHz nie wrzucisz, na twoim miejscu opchnąłbym tego kompa i na nowy zbierał to zbyt przyszłościowy to on nie jest :/

Machur
komentarz
komentarz

czy Ty wiesz co mowisz;p;p? i ma chlopak bez kompa zostac?!:D

danielm1992
komentarz
komentarz
czy Ty wiesz co mowisz;p;p? i ma chlopak bez kompa zostac?!:D

chyba bym popelnil samobojstwo xD

// i na tym panowie koniec OT!

// wracamy do meritum tematu!

// naekana

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.