x-kom hosting

SAMSUNG U900 SOUL

Conrack1410
utworzono
utworzono

Przedłużam sobie abonament w erze i jako ,że mam n95 8GB to telefonu zmieniać na razie nie będę

także patrzę na telefon który dostanę pod nową umowę pod kątem mojej dziewczyny

w oko wpadł mi Samsung U900 Soul

wygląda naprawdę fajnie / ma aparat 5mpx no i jest cieniutki

mam kilka pytań odnośnie tego fona :

1. czy te połyskujące klawisze da się wymieniać bo coś mi się zdaje ,że tak jak w v3 będą się szybko ścierać ?!?

2. czy telefon ogólnie warty uwagi/ czy jest w miarę solidny ?

3. do wyboru mam k850i / u900 / n95 srebrną - tak jak mówię telefon będzie używała moja dziewczyna przy czym ten samsung będzie najtańszy i kosztuje tylko 1zł

4. czy ten aparat 5mpx robi dobre fotki porównywalne do innych tel. tej klasy?

z góry dziękuję za odp

Gość
komentarz
komentarz

1.Da się, ale nie myśle by trzeba było je wymieniać (znam osoby co fon mają i piszą duuużo a klawisze nie naruszone)

2.Warty uwagi jest, kobiecy co najważniejsze. Czy solidny ? Zależy jak kto to odbiera, jeżeli będzie nim rzucać o ścianę to może się zepsuć, ale pod względem wykonania ten model jest ok.

3. Jeżeli dla kobiety to tylko u900 - ma dobre parametry, a jeżeli dla dzeiwczyny soę podoba - bierz.

4.Jasne, z tego co wiem ma aparat bardzo podobny co w n95. Zdjęcia na pewno będą ok.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.