x-kom hosting

3 karty do wyboru

Gość
komentarz
komentarz
wszystkie po 1599 zeta

Palit jest za 1559 i właśnie go polecam, ponieważ wszystkie karty (podane przez Ciebie) to konstrukcje referencyjne a "skoro nie ma różnicy to po co przepłacać?". Choć wg. mnie lepiej było by kupić 4870 lub poczekać na 4870x2

Sonido
komentarz
komentarz
Choć wg. mnie lepiej było by kupić 4870 lub poczekać na 4870x2

Podpisuję się pod tym!

GeForcy są obecnie nieopłacalne.

Ivo1982
komentarz
komentarz

Na moje kazda z tych kart graficzna sa dobre ba nawet bardzo dobre (decyzja zalezy od ciebie, roznic praktycznie nie ma) , tylko pytanie czy potrzebujesz tej karty od zaraz jesli tak to zamawiaj ale jesli nie musisz kupowac teraz czekaj na 4870x2

Mysle ze cena bedzie bardziej odpowiednia.

A po za tm na allegro masz karte BFG gefoce 9800gx2, 1GB ram za 1299:)

Jak Się Masz?
komentarz
komentarz

No z kupnem moge poczekac do sierpnia ale czy radoslaw 2x4870 jest lepszy i mocniejszy pod gry od tych geforcow ktore podalem na poczatku?

Gość
komentarz
komentarz
czy radoslaw 2x4870 jest lepszy i mocniejszy pod gry od tych geforcow ktore podalem na poczatku?

tak

Ebola
komentarz
komentarz

Czy bedzie mocniejszy?... napewno do słabszych kart należeć nie bedzie :D

Ja bym poczekał....

Akahan
komentarz
komentarz

A może byś podał cały config kompa ;) Nie wiadomo do czego to chceż dopasować... I jak wyżej wspomnieli w tym momencie tylko Radeon 4870 albo 4850/70 x2

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.