x-kom hosting

karta grafiki do 900 zł

sz4rlej
utworzono
utworzono

Prosiłbym o podanie przez Was jakiś propozycji kupna karty za maksymalnie 900zł (jak najwydajniejszej)

z góry dzięki ;)

Weacky
komentarz
komentarz
Ebola
komentarz
komentarz

Lepiej kupić Radeona 4850 albo poczekac na 4870 a za reszte dokupic np. ram.

Różnica cenowa miedzy tym 9800GTX a radeonem to ok 380zl a różnica w wydajnosci minimalna, czesto na korzysc Radeona

http://pclab.pl/art32994-6.html

Moim zdaniem 9800GTX to zły pomysl...

sz4rlej
komentarz
komentarz

moj komp:

Athlon 64 X2 5200+

2GB RAM 800 MHz

zasilacz 420W Ever

czy to zmienia wasze propozycje?

Nocturn
komentarz
komentarz
moj komp:

Athlon 64 X2 5200+

2GB RAM 800 MHz

zasilacz 420W

czy to zmienia wasze propozycje?

Podaj markę zasilacza. Procesor warto by było podkręcić, ale i tak bez tego będzie ok :)

Podzielam zdanie Młodego, Poczekaj aż pojawią się w polskich sklepach Radki 4870.

Ebola
komentarz
komentarz

Zmienia...procek mogl by ograniczac takie karty jak 9800GTX albo radeona 4850.

Zasilacz jakiej marki?

sz4rlej
komentarz
komentarz
Podaj markę zasilacza. Procesor warto by było podkręcić, ale i tak bez tego będzie ok :)

Podzielam zdanie Młodego, Poczekaj aż pojawią się w polskich sklepach Radki 4870.

ja w podkręcanie się nie bawię :P nie potrafię a nie mam kasy na nowego procka jak coś schrzanię ;)

producent już jest

Ebola
komentarz
komentarz

Ten procek nei był by wstanie rozłożyc skrzydła :D tym 9800GTX i Radkowi 4850....kupił bym na twoim miejscu 8800GT za ok 500zł

sz4rlej
komentarz
komentarz
Zmienia...procek mogl by ograniczac takie karty jak 9800GTX albo radeona 4850.

Zasilacz jakiej marki?

hmmm.... a jaki procek byś proponował do tych kart (optymalnie)? na razie nie mam kasy żeby wszystko zmieniać ale stopniowo powymieniam

Nocturn
komentarz
komentarz
ja w podkręcanie się nie bawię :P nie potrafię a nie mam kasy na nowego procka jak coś schrzanię ;)

producent już jest

o/c jest łatwe proste i przyjemne ( oczywiście mówię tutaj o niewielkim ), ale jak uważasz ;)

Zastanawiam się czy zasilacz bedzie wystarczający

Ebola
komentarz
komentarz

Propozycja z mojej strony było by zeby zmienic platforme na Intel...kupic plyte np FoxconnaP35A-S za 270zł do tego E7200 za ok 330zł i podkrecic go na 3.0Ghz. do tego spokojnie juz mogl bys wsadzic Radeona 4850

Co do OC do dał byś rade :D

sz4rlej
komentarz
komentarz

z waszych wypowiedzi, że totalnie nie opłaca się wymieniać kompa po kawałku... a to proceso, a to zasilacz a to płyta główna :D

chyba lepiej poczekam aż poczciwiec umrze śmiercią naturalną (zacznie mnie wkurzać, że nic nie chodzi ;) ) i wymienię wszystko na nowo...

Sonido
komentarz
komentarz

Kupno 9800GTX w tej chwili to czysta głupota. Do 900zzł najwydajniejsza i najszybszą grafiką jest Radeon 4870 i tylko tego bym kupował.

Przypomnę, że wydajnością przegania GTX 260!

Ivo1982
komentarz
komentarz
Kupno 9800GTX w tej chwili to czysta głupota. Do 900zzł najwydajniejsza i najszybszą grafiką jest Radeon 4870 i tylko tego bym kupował.

Przypomnę, że wydajnością przegania GTX 260!

hehe no tak glupota.....a spojrz prosze na aspekt ze nie kazdy lubi Radeony ze stajni AMD moze chce zostac przy GF ktory mu pasuje i przez cale prawie zycie jest zadowolony z Nvidii...

Sonido
komentarz
komentarz

A niby z jakiego powodu te lubienie lub też nie? Bo inni coś powiedzieli? Liczą się fakty i wydajność w testach, a nie jakieś widzimisie.

Ale niech kupuje co chcę, toż go nie zmuszę, ale dla mnie osobiście w tej chwili kupno GFa o podobnej wydajności do ATI za pare stów więcej to bezsens.

Wiem, że dobrze doradzam i napewno w kwestii polecania do 900zł karty ATI nie jestem odosobniony.

Ivo1982
komentarz
komentarz

Oczywiscie ze w tej chwili kupno nowego 4870 oplaca sie jak najbardziej... W zupelnosci nie dotyczalem ze karta ma byc NAJWYDAJNIEJSZA z gory sorki:) a o gustach wlasnie szef postu nie wspomnial

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.