x-kom hosting

GF FX 5200

DjMix
utworzono
utworzono

Wiatjcie mam problem z wiatrakiem z Grafiki GF FX 5200. Problem jest taki iż karta sie przegrzewa a wiatrak nienadąrza z chłodzeniem wiatrak jest oryginalny prosze napiszcie mi na jaki moge wymienić.

dar55
komentarz
komentarz

może najpierw spróbuj go wyczyścić

DjMix
komentarz
komentarz

był czyszczony wielokrotnie nawet kupowałęm nowy wiatrak do tej grafiki takisam

Nocturn
komentarz
komentarz
był czyszczony wielokrotnie nawet kupowałęm nowy wiatrak do tej grafiki takisam

Może po prostu kup coś dużo większego np. 60x60 lub 80x80 wtedy na pewno nie będzie problem, co do montażu możesz posłużyć się spinkami do kabli lub nawet w ostateczności Kropelką.

DjMix
komentarz
komentarz

jakie wtedy by brało napięcie jak by chodziło i jaka wysokość mogła by odpowiadać

Nocturn
komentarz
komentarz
jakie wtedy by brało napięcie jak by chodziło

Większość wentylatorów ma 12V, ale zakładam, że chodzi ci o W czyli pobór prądu - jest tak mały, że nawet nie zauważysz.

DjMix
komentarz
komentarz

aha a jaka wysokość bo durzo jest takich jaką byś polecał ?

Nocturn
komentarz
komentarz
aha a jaka wysokość bo durzo jest takich jaką byś polecał ?

Sprecyzuj bardziej pytanie bo nie kumam o co ci chodzi i sprawdzaj stary pisownie bo bije w oczy ;)

DjMix
komentarz
komentarz

chodzi mi o wysokość tego wentylatora. Podałeś mi ze moge wybrać 60x60 lub 80x80 jaką byś polecił wysokość np. 10x10 lub 20x20.

Nocturn
komentarz
komentarz
chodzi mi o wysokość tego wentylatora. Podałeś mi ze moge wybrać 60x60 lub 80x80 jaką byś polecił wysokość np. 10x10 lub 20x20.

Nie podałem ci wysokości tylko wymiary czyli pisząc 80x80 mam na myśli wiatrak wielkości 8cm ( kwadrat o boku 80mm ).

DjMix
komentarz
komentarz

wiem o tym. czyli co wysokość jest obojętna ??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.