x-kom hosting

Lime Wire

remix
utworzono
utworzono

Hej Znalazlem Super program do sciagania plikow jest niem lime wire na moim slabym internecie 56Kb przez noc sciagnal 30% filmy 700mb i caly czas cignie 5tka nawet jak korzystam z neta narazie jest duzo mniej plikow niz na emulu ale cigle sie rozwija

bizon11
komentarz
komentarz

Trochę żeś nie jasno napisał :)

Rzecz jasna chodzi tu o program p2p :) Mam nadzieje że ściągałeś amatorskie filmiki bo my tu nielegalnego ściągania nie wspieramy!

Choć uważamy że ceny jakie każą nam płacić firmy produkujące oprogramowanie są za duże :D

GoBi
komentarz
komentarz

remix, nie odkryłeś ameryki pisząc o tym programie :) B.Dobry program lecz mi nie przypadł do gustu.. wole starego dobrego mułka :)

remix
komentarz
komentarz

Mam nadzieje że ściągałeś amatorskie filmiki bo my tu nielegalnego ściągania nie wspieramy!
no jasne przecierz inaczej bym nie pisal
wole starego dobrego mułka
chech zanim u mnie sie rozpedzi to 3 razy ma disconecty dlatego wole lime
rytlu007
komentarz
komentarz

Też go ściągnąłem... Też mam sieć radiową, ale łącze 512/128 kbps... zadziwiająco szybko jak na moja sieć ściąga mp3 prędkość dochodzi do 90 kb/s :) Ale czy polecać ten program, to na razie jest na to za wcześnie :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.