x-kom hosting

Jaki program do spr temp grafy?

elvis197
utworzono
utworzono

Witam pilnie potrzebuje programu do sprawdzenia temp karty graficznej bo ani everest ani speed fan mi ich nie pokazuje prosze o szybka odp

pozdro

falcon1984
komentarz
komentarz

Spróbuj GPU-Z albo Riva Tuner

Jaką masz kartę graficzną ?

elvis197
komentarz
komentarz
Spróbuj GPU-Z albo Riva Tuner

Jaką masz kartę graficzną ?

8800gs od asusa

falcon jak mam w programie Gpu z tam zakładke sensors to jest tam gpu memory clock i gpu core clock i oba maja taki czerwony pasek co to oznacza???????/

falcon1984
komentarz
komentarz

Jeśli Asus to sprawdzić można tylko programem Asus Smart Doctor - poszukaj go na google, zainstaluj i sprawdź

Edit: nic złego to nie oznacza, nie martw się

elvis197
komentarz
komentarz
Jeśli Asus to sprawdzić można tylko programem Asus Smart Doctor - poszukaj go na google, zainstaluj i sprawdź

Edit: nic złego to nie oznacza, nie martw się

tylko ze tak zainstalowałem asus smart detector instaluje uruchamia sie pc ponownie i.. i pojawia sie komunikat ze nie oze zanlesc karty asusa programik owy prosze o pomoc

falcon1984
komentarz
komentarz

Ściągnąłeś najnowszą wersję programu tj. 4.98 ?

http://www.softwarepatch.pl/plik/8047/27/7...Doctor-498.html

Poza tym na płytce dołączonej do karty graficznej powinien być ten program w dobrej wersji

elvis197
komentarz
komentarz

no wlasnie ta wersje mam

Sonido
komentarz
komentarz

ATI Tool też pokazuje temperatury.

falcon1984
komentarz
komentarz
ATI Tool też pokazuje temperatury.

Ale nie w Asusie...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.