x-kom hosting

chłodzenie procesora

merydian
utworzono
utworzono

moje czujniki w biosie warjóją i nie pokazują mi autentycznej wartości temp. jaka jest na procku. Skoki są 10-20stopni.

Nie wiem jaka jest autentyczna temp. na procesorze. W biosie nie mam możliwości ustanowienia progu temp. tylko sterowanie wiatrakami. Sped-fan,aida ewerest itp. programy pokazują mi temp. jak w biosie a sandra,cpu-informer i inne zamieniają mi temp. procka na temp. obudowy. Wszystko sprawdziłem pasta rodiator zasilacz wszystko ok. Czy jest jakiś program czy ustawienia gdzie można uzyskać autentyczną temp. procka. Mam intel pentium-4 511 prescott, płyta ecs grafika radeon-9550.

Wszystko pracuje stabilnie ale te czujniki!.

proszę o pomoc i dziękuję.

BlackRaven
komentarz
komentarz

Widać po prostu czujnik jest uszkodzony. Nie da się z tym niestety nic raczej zrobić. Jeśli koniecznie chcesz monitorować temperaturę to pozostaje kupić panel z czujnikami temperatur.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.