x-kom hosting

Warto brać QX6600

bzyku_myku
utworzono
utworzono

Witam,

Jest duża różnica pomiędzy Q6600 A QX6600?? Da sie tego 2 wyżej podkręcić??

webber
komentarz
komentarz

QX to procesor z serii Extreme - posiada odblokowany mnożnik. Swego czasu był bardzo drogi, nie wiem czy teraz coś się zmieniło ale szczerze mówiąc wątpię.

Gość
komentarz
komentarz

Wciąż są bardzo drogie ;)

bzyku_myku
komentarz
komentarz

A jak sie ma okazje kupic w podobnej cenie co Q6600 to warto??

Gość
komentarz
komentarz

Ja bym dopłacił, ale jak nie masz zamiaru kręcić lub tylko lekko to nie bierz qx.

Uploader_PL
komentarz
komentarz

A jak chcesz kręcic to QX , to zalezy od Ciebie ;)

stealz
komentarz
komentarz

Zastanawia mnie, dlaczego w specyfikacjach intela nie ma ani słowa o tym procku. Sam w życiu o czymś takim jak QX6600 (żeby wyszło na światło dzienne) nie słyszałem, testów nie widziałem, recenzji nie czytałem.

http://www.intel.com/cd/products/services/...e2xe/386731.htm

Możesz zapodać linka do sklepu?

bzyku_myku
komentarz
komentarz

W sumie to sprawa sie załatwiła bo kupiłem x6800 co prawda 2 rdzeniowy ale za to extreme :lol: a za rok kupie quada jak będzie wydajniejszy :D Myślicie że sie opłacało za 450zl nowego z gwarancją??

Gość
komentarz
komentarz

:o jak tanio. Jasne że się opłacało.

bzyku_myku
komentarz
komentarz

Teraz tak patrzę że e8400 kręcą grubo ponad 4,5 ghz czy tego x6800 też się tak będzie dało??

Gość
komentarz
komentarz

Zależy z jakim chłodzeniem...

bzyku_myku
komentarz
komentarz

Bardzo wydajne wodne chłodzenie i na płycie DFI LanParty DK P35 T2RS. W bazie rekordów znalazłem nawet że tego x6800 do 5,8ghz podkręcili a e8400 do 6,1 ghz :blink: Ciekawe na jakim sprzęcie i czy stabilne.

Gość
komentarz
komentarz

Na LN2, czyli na - iluś tam stopniach :P stabilnie to to na pewno nie było :P Poza tym to na chwilę do benchmarków, ln2 jest strasznie drogie :/

bzyku_myku
komentarz
komentarz

Aha :lol2: ja azotem chłodził nie będe :P Ale myślicie że z 4,6 by się dało wyciągnąć?? x6800 jest wydajniejszy od e8400??

snip91
komentarz
komentarz

Standardowo wydajność zbliżona, ale OC powinno być lepsze, bo mnożnik odblokowany.

Gość
komentarz
komentarz
Ale myślicie że z 4,6 by się dało wyciągnąć?

Przecież to 65nm, więc jak masz nawet odblokowany mnożnik to tyle na AC nie jestes w stanie podkręcić.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.