x-kom hosting

4850 asus czy gigabyte

hit
utworzono
utworzono

Roznia sie cena o paredziesiat zeta ale nie widze jakichs szczegolnych roznic, takie same chlodzenie :P. Jak myslicie co lepiej wziazc?

Datex
komentarz
komentarz

Jeżeli różnią się tylko wyposażeniem dodatkowym i nalepką na chłodzeniu to bierz tego tańszego :)

piku
komentarz
komentarz

Weź tańszą, będziesz miał w Crysisie ćwierć klatki mniej ale za to na piwo zostanie.

hit
komentarz
komentarz

Hehe dzieki za odpowiedz na poczatku myslalem ze razem z jakims lepszym coolerem a to praktycznie to samo

Gigabyte LINK

Asus LINK

wiec raczej nie ma sensu przeplacac ...

hit
komentarz
komentarz

Hehe wlasnie calego kompa biore w apollo, tak na szybkiego dalem 2 linki, tylko mam dylemat z RAMAMI :<

Uploader_PL
komentarz
komentarz

Ramy polecam OCZ Reaper lub Titanum ;)

hit
komentarz
komentarz

Temat wsumie mozna zamknac, zamowilem gigabyta. Dzieki za odpowiedzi a dzis na szybkiego niepotrzebnie zalozylem podobny. To link moze komus sie przyda -> LINK <-

kisiel92
komentarz
komentarz

Ja mam ten sam problem co autor tematu.

Normalnie brałbym najtańszego, ale słyszałem, że Gigabyte'y są awaryjne. Z drugiej strony, jeśli nie Gigabyte to trzbea dopłacić do Asusa lub jakieś innej firmy, która dopiero wyjdzie, ale wtedy będzie raczej sporo drożej niż 500 zł, a za niecałe 600 można już mieć 8800 GTS, który jest bardzo porównywalny wydajnościowo, a ponadto się tak nie grzeje.

Więc sam już nie wiem co mam robić. Brać najtańszego 4850, czy może jakiegoś 4850 od lepszej firmy, czy może 8800 GTS???

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Trochę drogo... W sklepie Pixmania.com kosztuje ok. 700 zł (tyle, że go jeszcze w magazynach nie mają - jest "w dostawie").

hit
komentarz
komentarz

To ze sie grzeje to ponoc normalne, wszystkie tak maja poki nie bediesz krecil bedzie ok, roznica miedzy gigabytem a asusem... zadna oprocz nalepki i b malej roznicy w zegarach pamieci, sciema i tyle, a slyszalem ze te z niereferencyjnym chlodzeniem wcale nie maja tak mniejszych tempow , albo ze np po zmianie pasty na lepsza temp spada o 25 stopni :o. Co zrodlo to inne info juz glowa boli normalnie ;P. Dostane, sprawdze i napisze, bo nie mam zamiaru przeplacac skoro moge sam sobie zalozyc chlodzenie accelero, a do tego z referencyjnym czy bez strace teoretycznie gwarancje bo przesmarowac inna pasta to mus. Btw tez mialem brac 8800gts ale nawet z niezmienianym chlodzeniem 4850 bije go ladnie w testach. Pozdro.

jerzykiler
komentarz
komentarz

w komputroniku jest juz 4850 z 1 GB i glaciatorem, ale jest dosc droga :/HD4850 1 GB +glaciator

hit
komentarz
komentarz

Haha no to rzeczywiscie :P za 700 cos widzialem gdzies 4750, ja sie wpakowalem kiedys w karte za 700 na agp, kija w to wbijam :P, z tego co widzialem 4870 maja lepsze wyniki w wyzszych rozdzialkach.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.