x-kom hosting

Karta graficzna do 500zl

Ged
utworzono
utworzono

Szukam Karty graficznej, najlepszej jaka jest do 500 zł nie wiecej !

I jedynie na www.proline.pl bo tam skladam kompa

Bardzo prosze o pomoc, niech ktos z tej strony wybierze najlepsza karte graficzna do 500 zł ale tylko geforce zadnego radeona

Gość
komentarz
komentarz
ale tylko geforce zadnego radeona

Takie myślenie nie ma sensu, bo ze stajni radeona dostajesz o wiele lepszą kartę w tej samej cenie 8800gt vs 4850, która jest tak samo wydajna jak 8800gts 512mb

BlackRaven
komentarz
komentarz
I jedynie na www.proline.pl bo tam skladam kompa

Nie polecam tego sklepu. Wiele osób miało tam problemy z gwarancją.

Bardzo prosze o pomoc, niech ktos z tej strony wybierze najlepsza karte graficzna do 500 zł ale tylko geforce zadnego radeona

No więc tylko 8800GT. Chyba że uda Ci się gdzieś tanio dostać 8800GTS. Tak jak napisał Marecki Radeon HD 4850 byłby wydajniejszy.

Raxen
komentarz
komentarz

Na proline HD 4850 kosztuje 535 zl a w Apollo 499 zl :P

zeik1908
komentarz
komentarz

Tylko że Hd4850 ma jak na razie bardzo duże problemy z temperaturą , jeszcze nie wychodzą z dobrym chłodzeniem .

Na dobrego Radeona w tej wersji będziemy musieli trochę poczekać , chyba że ktoś chce go kupić żeby smażyć na nim jajka .

Ja cały czas jestem za http://www.ceneo.pl/1347742 , jak bym miał kupić teraz . Karta dobra , wydajna i niedroga ;)

Walkman
komentarz
komentarz

czy ja wiem.. Temperatury klasują się na poziomie 8800gtx , jednak karta ta jest wykonanna w innej technologi , ale 85 stopni to nie jakoś Super gorąco , myśle że możesz brać tego hd4850 i nie patrz na geforcy które są gorsze od niej w tym przedziale cenowym

edit : MAJDAN . ta karta co podałeś jest o 25% mniej wydajna od hd4850 i na niej tez można smarzyć jajka :D.

falcon1984
komentarz
komentarz
edit : MAJDAN . ta karta co podałeś jest o 25% mniej wydajna od hd4850 i na niej tez można smarzyć jajka :D.

A to dziwne bo u mnie jest 68C w stresie na tym Galaxym ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.