x-kom hosting

Zasilacz

MAJA_PL
utworzono
utworzono

Witam. Muszę wymienić zasilacz na nowy, lecz nie wiem jaką moc wybrac (mysalem na 300-400W) - może Wy będziecie mieli jakies propozycje bo ja sie na zasilaczach nie znam :D

A więc tak - sprzęt:

Sempron 2500+

512 DDR 400 mHz

Geforce mx 440

dysk 60 GB 7200 rpm

Napędy DVD i nagrywarka DVD-RW, dyskietki :lol:

Chłodzenie - zasilacz (nie znam firmy) prawdopodobnie 250-300W

Płyta głowna: ASUS K8N Socket 754

W przyszlości będę chcial dokupic ramy, dysk i wymienic grafe - wiec musze miec zapas mocy w zasilaczu :)

Myslałem nad tymi zasilaczami :

Modecom FEEL LC-B300

lub

Modecom ATX 350 Feel II BOX

Jeżeli macie jakies inne propozycje to prosze wpisaywać :)

Z góry dzięki! Pozdro!

zeniTh
komentarz
komentarz

Na ten sprzet starczyl by Ci nawet 300W ale jesli mowisz ze masz zamiar wymieniac sprzet to radze juz 450 W na przyszlosc

a co do tych firm to raczej nie polecam

bierz jakiego Chieftec'a 450W albo Tagan'a te sa raczej dobre :)a z reszta masz linka wybieraj dobre a zle :P:D :

http://www.forumpc.pl/viewtopic.php?t=469
swidruxxx
komentarz
komentarz

zależy kiedy masz zamiar wymieniać sprzęt bo narazie spokojnie bym polecał modecoma 350 jest tani i w miare dobry

MAJA_PL
komentarz
komentarz

Ahaa. No zmiany prawdopodobnie będę wykonywał za pół roku. Więc na przyszlość to lepiej poniezej 400 W nie schodzic :)

MAJA_PL
komentarz
komentarz

Noo wlasnie nad nim sie zastanawiam :). Dzieki za rade :)

swidruxxx
komentarz
komentarz

spoko pozdro

Gość
komentarz
komentarz

Chieftec'i nie są już tak dobre jak kiedyś, a seria ta seria którą podajecie (GPS) jest naprawde "mocno średnia". Lepiej wziąć TO bo jest lepszy.

swidruxxx
komentarz
komentarz

co do tego że już nie są takie dobre to sie zgadzam ale do tego co dałeś linka to sie praktycznie nie różni parametrami

Gość
komentarz
komentarz

Ale w takich tanich zasilaczach te moce nie są rzeczywiste. Moce deklarowane są prawie indentyczne, ale w rzeczywistej lepszy jest Pentagram :)

swidruxxx
komentarz
komentarz

:D dobre o 10W he he no niby tak a co do mocy to wiem że nie są rzeczywiste pozdro

Gość
komentarz
komentarz

Ale tu nie chodzi o W, tylko o A :D:D

swidruxxx
komentarz
komentarz

no właśnie ale nie widziałem jego parametrów odnośnie A

[ Dodano: 2007-03-19, 20:41 ]

już mam nie zczaiłem :lol: masz racje :D

MAJA_PL
komentarz
komentarz

hmm czyli lepiej Pentargrama :D Czy za bardzo roznicy nie ma skoro tylko 10 W

Gość
komentarz
komentarz

W watach praktycznie nie ma różnicy, ale w amperach jest mocniejszy. Chyli podsumowując lepiej brać Pentagrama :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.