x-kom hosting

Karta Graficzna do Fujitsu Siemens

Quassi
utworzono
utworzono

Witam!

Doszedłem do wniosku że dłużej już nie ujadę z kartą zintegrowaną (Intel Extreme 2 haha :D).

Tak więc potrzebuje kartę graficzną pod AGP (chyba x4) posiadam komputer Fujitsu Siemens E 600.

Karta nie może mieć standardowych wymiarów, ma być niskoprofilowa, jaką polecacie?

Procesor --------- Intel Petium 4 HT 3.2 Ghz

Pamięć RAM ----- Goodram 1 Gb PC 2700 (333Mhz)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Sęk w tym, że na AGP low-profile nie ma kompletnie nic ciekawego. Najszybsze, co znajdziesz, to GeForce 6200A (64-bit) oraz nieco wolniejszego Radeona 9600 SE (również 64-bit)... To niestety wszystko, co można zaproponować. Na PCI-E sytuacja jest lepsza.

http://www.allegro.pl/item388962934_gigaby...rbo_ed_box.html

http://www.allegro.pl/item388123447_gigaby..._agp_x4_x8.html

Bar33t
komentarz
komentarz

Zdecydowanie bierz tego 6200 od Gigabyte ;) . Można na niej bez problemu pograć w starsze tytuły ;) . 64-bitowa szyna dzięki fabrycznie podkręconym pamięciom przestaje aż tak doswierać ;)

Quassi
komentarz
komentarz

A jest tu dodawany niski śledź? I czy zagrałbym na tej karcie w np. Crysis-a?

Uploader_PL
komentarz
komentarz

W Crysisa , nieeee , nie ma takiej opcji <lol> :D

Quassi
komentarz
komentarz

A co decyduje czy zagram czy nie? Komputer spełniał by wtedy minimalne wymagania jeszcze z luzem

Lipton
komentarz
komentarz

Pokaż mi te wymagania bo aż nie wierze.

Quassi
komentarz
komentarz

CPU: Athlon 64 3000+/Intel 2.8ghz-------------------3.2 Ghz HT

Grafika: Nvidia 6600/X800GTO (SM 2.0)-------------Niby 6200 ale SM 2.0 256mb

RAM: 768 MB/1 GB na Windows Vista---------------- 1 Gb

HDD: 6 GB

Internet: 256k +

Napęd optyczny: DVD

Software: DX9.0c oraz Windows XP

BlackRaven
komentarz
komentarz

Na minimalnych ustawieniach może i pójdzie (pewnie będzie ciął miejscami), ale taka gra wg. mnie nie ma sensu, z rewelacyjnej grafiki niewiele zostanie...

Quassi
komentarz
komentarz

Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Prawdopodobnie kupie tego GForce 6200

Walkman
komentarz
komentarz

będzie chodził na 99.9% mi na 9550 chodziła , teżbym wybrał tego 6200

FrogsterPL
komentarz
komentarz

W krótki śledź prawdopodobnie będziesz musiał zaopatrzyć się osobno.

Quassi
komentarz
komentarz

Sorry że odbiegam od tematu, ale czy warto zmienić obudowę i płytę na normalną? (tzn. midi tower)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Wg mnie warto, z dwóch względów:

a) płyta, na którą zmienisz, mogłaby już mieć gniazdo PCI-Express

b) obudowa nie będzie potrzebować kart z krótkimi śledziami

Ale musisz dokładnie sprawdzić koszty. Tym bardziej, że zasilacz z tego Fujitsu-Siemensa może nie pasować do obudowy midi-tower.

Quassi
komentarz
komentarz

Ten zasilacz to też masakra ma 120 - 160 W ;)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Więc niestety, ale także do wymiany.

Propozycje: ModeCom MC-350 (nie Feel!) albo Fortron FSP350-60GLN, FSP350-60HLN, Chieftec GPS-350EB-101A (do 100 zł), Chieftec GPS-400AA-101A (112 zł)

Quassi
komentarz
komentarz

A jaką polecacie płytę i obudowę? Najlepiej najtańszą i najlepszą ;)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Obudowę - zależy, ile chcesz wydać. Ale jeśli coś z najtańszych, to tylko Tracer (z napisem na obudowie "Advanced Case by Tracer" albo jeszcze jakimś podobnym - te serie są nowsze i lepiej wykonane od starszych) - IBoxy, Mustangi czy TakeMe to złomy. W klasie wyższej fajne są AC (ArcticCooling). Co do płyty - nie wypowiadam się, bo na płytach do Pentiumów 4 się nie znam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.