x-kom hosting

GeForce GTX 260

miłoszr
utworzono
utworzono

Tak jak w temacie. Co możecie powiedziec na temat GeForce GTX 260? Czy warto go kupic jeśli jego cena na apollo.pl wynosi ok.1050zł (od asusa)? Jeśli nie to czy bardziej opłacalnym zakupem byłby Radeon 4850 w crossFire? Proszę o podanie konkretnych argumentów i jak kto może linków do testów tego GTX-a 260.

Gość
komentarz
komentarz

4850 CF na pewno wymaga lepszego procesora i zasilacza niż sam GTX260. Do tego GTX260 zapewni większą płynność niż dwa radeony, choć średnia ilość FPSów będzie na korzyść 4850 CF.

miłoszr
komentarz
komentarz

Czyli i tak ten GTX260 będzie dobrym wyborem?

Uploader_PL
komentarz
komentarz

Polecam radka , wydajniejszy , tylko trzeba mieć mocnego proca i zasilacz 450-600W

Nocturn
komentarz
komentarz
Czyli i tak ten GTX260 będzie dobrym wyborem?

Jeżeli masz duży budżet na budowę PC tak, ale jeżeli cenisz sobie stosunek jakość/cena, zdecydowanie lepszym wyborem będzie nowa seria Radków, warto się też pokusić o 4870.

Gość
komentarz
komentarz
Czyli i tak ten GTX260 będzie dobrym wyborem?

A jaką będziesz miał płytę główną?

Jeżeli masz duży budżet na budowę PC tak, ale jeżeli cenisz sobie stosunek jakość/cena, zdecydowanie lepszym wyborem będzie nowa seria Radków, warto się też pokusić o 4870.

Jemu chodzi o GTX260 vs 2x 4850

miłoszr
komentarz
komentarz

Płytę jaką raczej będe miał to ASUS P5K PRO.

NKe
komentarz
komentarz

Płyta nawet spoko, taka sama jaką ja mam ;) A co do grafy: ja mam GeForce 9800GX2, więc taką polecam :)

Gość
komentarz
komentarz
Płytę jaką raczej będe miał to ASUS P5K PRO.

W takim razie weź GTX260, bo CF będzie na tej płycie ograniczane.

miodzik
komentarz
komentarz

Wlasnie skladam kompa i niewiem ktora grafe wybrac 9800GX2 czy GTX260..

Mam jusz wszystkie czesci oprocz grafy.. Ktora lepiej wziasc?

Sonido
komentarz
komentarz
Polecam radka , wydajniejszy , tylko trzeba mieć mocnego proca i zasilacz 450-600W

Co Ty gadasz, chłopie. 450W starczy w zupełności i procek jakoś specjalnie nie musi być extra. Lekkie OC Intela wystarczy.

Gość
komentarz
komentarz

GTX260

miodzik
komentarz
komentarz

9800gx2 wygrywa w wiekszosci testow...

in4260gtxms6.jpg

in4260gtxms6.jpg

in4260gtxms6.jpg

Gość
komentarz
komentarz

Ale GTX260 nie ma spadku FPSów i zapewnia większą płynność.

miodzik
komentarz
komentarz

A tak przy okazji... czy 4870 jest mniej wydajna od gtx260?

poniewaz 4870 jest duzo tansza $310 a gtx260 $399

Bar33t
komentarz
komentarz

Ja bym brał GTX260 ;) . Bardzo dobra karta, która tylko nieznacznie ustępuje GTX280 ;)

Nad Radkiem 4850 bym sie zastanawiał... Lepiej poczekac na 4870 (pamieci GDDR5 taktowane efektywnie 3880 mhz!!). Niby wszystko okej, ale przy szynie tylko 256-bitowej nie wyglada to juz tak różowo, bo GTX280 przy zegarze pamięci 2,2 ghz i szynie 512-bit oferuje wyższą przepustowość ;)

Gość
komentarz
komentarz
(pamieci GDDR5 taktowane efektywnie 3880 mhz!!)

2x 1800mhz = 3600mhz

miłoszr
komentarz
komentarz

Czyli jaki jest ostateczny werdykt? GTX260, Radeon 4850 CF, czy czekac za Radeonem 4870?

Lipton
komentarz
komentarz

Ja bym poczekał za Radkiem 4870.

miłoszr
komentarz
komentarz

Ale GTX260 nie byłby złym wyborem?

Gość
komentarz
komentarz

Dla mnie GTX260.

Sonido
komentarz
komentarz

Jak karta nie potrzebna na gwałt (bez skojarzeń :P) to poczekaj na Radka 4870.

Bar33t
komentarz
komentarz

Marecki, Radek 4870 ma efektywne taktowanie 3880 mhz tak jak mowilem ;) . Oto kawałek artykułu z benchmark.pl :

"Zastosowane tu pamięci, to niskonapięciowe moduły GDDR5 o bardzo wysokiej częstotliwości pracy. 1,94GHz (3,88Ghz efektywnie) daje to jej przepustowość na poziomie ponad 120GB/s, nawet pomimo "wąskiej" 256-bitowej szyny."

P.S. Ja też brałbym GTX260 ;)

miodzik
komentarz
komentarz

Hmmm a kiedy wychodzi 4870 x2?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.