x-kom hosting

RADEON HD 2600 PRO

hbreaker
utworzono
utworzono

cześć wszystkim , mam pewien problem , otóż posiadam komputer :

Athlon 2000+ 1.7 ghz

1gb DDR

Płyte głowną : msi kt4av

zasilacz 300 W

dokupiłem do tego zestawu grafike : RADEON HD 2600 PRO , po podłączeniu jej , odpalam kompa.. wszystko ładnie fajnie.. poza tym ze nie odpala sie monitor , ciagle tylko miga swiatełko i czarno... zaraz po tym odłaczam grafe podłaczam starego GF 5500 FX i działa normalnie.. potem podłaczylem jeszcze innego RADEONA , tez działał.. wiecie moze co to za lewa akcja ? grafa jest nowa ze sklepu... niewiem co mam robić...

Nocturn
komentarz
komentarz
cześć wszystkim , mam pewien problem , otóż posiadam komputer :

Athlon 2000+ 1.7 ghz

1gb DDR

Płyte głowną : msi kt4av

zasilacz 300 W

dokupiłem do tego zestawu grafike : RADEON HD 2600 PRO , po podłączeniu jej , odpalam kompa.. wszystko ładnie fajnie.. poza tym ze nie odpala sie monitor , ciagle tylko miga swiatełko i czarno... zaraz po tym odłaczam grafe podłaczam starego GF 5500 FX i działa normalnie.. potem podłaczylem jeszcze innego RADEONA , tez działał.. wiecie moze co to za lewa akcja ? grafa jest nowa ze sklepu... niewiem co mam robić...

1. Za słaby zasilacz, podaj jeszcze jego markę

2. Podłączyłeś dodatkowe zasilanie?

3. Sprawdź kartę na innym PC z mocniejszym zasilaczem

hbreaker
komentarz
komentarz

zasilacz jakis noname... niewiem p4 na nim napisane tylko.. i moc.. ale wiesz.. moj ziomek kupił dzis to samo co ja , ma ten sam zasilacz i grafa mu śmiga elegancko...

oczywiscie ze podłaczylem dodatkowe zasilanie.. nawet gdybym tego nie zrobił karta powinna działać...

sprawdze ale narazie nie mam gdzie.. wiec piszę tutaj :(

dodam ze moja grafa jest pod AGP ...

Nocturn
komentarz
komentarz
zasilacz jakis noname... niewiem p4 na nim napisane tylko.. i moc.. ale wiesz.. moj ziomek kupił dzis to samo co ja , ma ten sam zasilacz i grafa mu śmiga elegancko...

oczywiscie ze podłaczylem dodatkowe zasilanie.. nawet gdybym tego nie zrobił karta powinna działać...

sprawdze ale narazie nie mam gdzie.. wiec piszę tutaj :(

dodam ze moja grafa jest pod AGP ...

Tak na marginesie - zapewne twój ziomek długo się kartą nie nacieszy z uwagi właśnie na ten "noname" zasilacz. Mogłeś trafić po prostu na trefną sztukę. Jeżeli nie masz gdzie sprawdzić, przejdź się do sklepu gdzie zakupiłeś ją i poproś o test. Chyba, że sprzęt kupiłeś w necie.

hbreaker
komentarz
komentarz

Sprzęt kupiłem na giełdzie komputerowej w warszawie , jest ona tylko w soboty i niedziele.. wiec kapa...

ehh , być moze jest rozwalona grafa sprawdze jutro u qmpla , ale wątpie.. moim zdaniem to cos innego :(

helppppppppppppppppp

Bar33t
komentarz
komentarz

Wymiana zasilacza jest konieczna, na bank on jest winowajcą . Zmień go na jakąś porządna 350W (Modecom, Chieftec).

Tak btw. to i tak nie wykorzystasz możliwości tej karty na tym procku (bedzie przez niego spowalniana).

hbreaker
komentarz
komentarz

Myslisz ze to napewno przez zasilacz sie nie włącza monitor ? bo słyszałem tez ze niektore płyty głowne poprostu nie obsługują niektorych radeonów , no i ogolnie ze ta ver. radeona lubi robić problemy :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.