x-kom hosting

2 tanie karty graficzne

webber
komentarz
komentarz

Z tych dwóch znacznie lepsza będzie 6600GT, gdyż podana przez Ciebie 7300GT jest na pamięciach DDR2. Podaj info o konfiguracji komputera:

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=32765

Duma Katalonii
komentarz
komentarz

Athlon X2 4600+ 2,41ghz[lekkie OC do 2,64]

1gb ram Kingston 800mhz[po OC proca 880mhz]

mobo: FOXCONN A690GM2MA-8KRS2H

zasilacz ModeCom MC-350ATX 2.0 350W

Czyli 6600gt,mam nadzieje ze nie bedzie jakoś przerazliwie głośna ;)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Na pewno nie do Gigabyte'a :P Leadtek jest OK. BTW, ciekaw jestem, jakie w końcu taktowanie ma ten 6600 GT z Komputronika - w nazwie jest 500/800 MHz, a w opisie 500/1000 MHz...

EDIT:

W komentarzach pod 6600 GT ktoś napisał, że strasznie wyje... Trzeba by wymienić chłodzenie.

Duma Katalonii
komentarz
komentarz

Witam ponownnie :) zakupilem wyzej wymienionego geforca 6600gt z komputronika.Mam jednak z nia wielki problem :( W aquamarku i grach wyskakuja mi karzaczki,zainstalowalem sterowniki z płyty gigabite oraz najnowsze ze strony nvidi.Oczywiscie nic nie podkrecane.Dodam iz chlodzenie jest pasywne typu Silent Pipe II.Prosze o jak najszybszą podpowiedz dlaczego ten problem,z gory dziekuje

htepfp.jpg

falcon1984
komentarz
komentarz

Jakie temperatury ma karta w idle oraz stress ?

Duma Katalonii
komentarz
komentarz
Jakie temperatury ma karta w idle oraz stress ?

oj w spoczynku 70-80 a w stresie nie sprawdzalem bo nie da sie grac przez te artefakty ;/

Myle ze dla tego chlodzenia to norma

webber
komentarz
komentarz

Co prawda jest to 66GT w dodatku z pasywem Gigabyta, ale 80* w idle to sporo. Spróbuj skierować na kartę jakiś nawiew, choć na chwilę, zobacz czy sytuacja się poprawi.

EDIT: Zaraz, to nie jest pasywne chłodzenie, tym bardziej temperatura za wysoka.

EDIT2: Damn, jakie w końcu chłodzenie ma ta karta? Takie jak na obrazku w komputroniku?

Duma Katalonii
komentarz
komentarz
EDIT2: Damn, jakie w końcu chłodzenie ma ta karta? Takie jak na obrazku w komputroniku?

Nie chlodzenie jest inne niz na zdjeciu napewno pasywne!!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.