x-kom hosting

problem z grafika 3d

Ronniep2k
utworzono
utworzono

witam.

wlaczylem dzisiaj pc i napotkalem taki oto problem :

wlaczam guild wars i wyskakuje mi komunikat : nie mozna zainicjowac wyswietlania grafiki 3d.sprawdz czy zainstalowany jest directx 8 oraz najnowszy sterownik karty graficznej.ponizej jeszcze taki link http://eu.guildwars.com/support/article/3d...ation_error_pl/ (pozniej probowalem przy kazdej grze i wyszlo cos podobnego , lub po prostu sie nie uruchamiala)

instalowalem sterowniki po kilka razy jak i directx , ale nic z tego nie pomoglo.

moze ma to cos zwiazek z tym , ze dzisiaj bawilem sie w zmienianie rozdzielczosci , ale raczej male na to szanse.

moge jedynie nacieszyc sie saperem i pasjansem <_< .

prosze o pomoc , pozdrawiam

Gość
komentarz
komentarz

Jesli masz 2 partycje to nie masz co sie zastanawiac wzucaj patche od GW na 2 dysk i format windowsa bo nic juz nie pomorze.. =)

Smigolx
komentarz
komentarz

Ja tak miałem jak odinstalowałem Directx'a ;). Potem nawet kilka razy go przeinstalowałem (instalacja trwała kilka sekund, więc nie była normalna :P) i musiałem przeinstalować service pack'a (gdzie już był działający directx)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.