x-kom hosting

dziwny problem

KOmpUteroWnik31
utworzono
utworzono

bo tak wymienialem ostatnio procek z 0.6 na 1.3 (nie smiac sie to stary komp :P). i na poczatku wszytsko ok dziala ale po jakims czasie jak wlacze komp to mi sie grafika psuje i musze wylaczyc przyciskiem i jeszcze raz wlaczyc i jest juz ok ale im dluzej tym gorzej i pozniej tez zaczyna myszka szalec i sie wylaczac. a jak znowu wyloze ten procek i wloze mocniej docisne to na poaczatku wszytsko ok ale pozniej znowu sie tak robi! Co z tym zrobic prosze o pomoc. Sory za wszystkie bled interpunkcyjne ale pisze to o 12 w nocy ;]. Pozdro i licze na was!

falcon1984
komentarz
komentarz

Podaj dokładnie cały sprzęt + system operacyjny

KOmpUteroWnik31
komentarz
komentarz

Procesor: AMD Duron 1300 MHz

Płyta Główna: Gigabyte GA-7ZM(P)

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce3 Ti 200

Pamiec RAM: 320

System Operacyjny: Windows XP

falcon1984
komentarz
komentarz

Jakie temperatury ma grafika ?

Widać artefakty lub jakieś defekty obrazu ?

Jaki zasilacz ?

KOmpUteroWnik31
komentarz
komentarz

no to ta grafika to jest najczesciej bialy ekran a czasmi ekran w biale paski

kiedys byl tez fioletowy

Zasilacz nie wiem jaki ale nowy niedawno wymieniany bo ostatni "wybuchl" ;p

A co to znaczy: "Dokładność danych DMI nie jest pewna" bo w everescie pisze ;D?

no nech mi ktos pomoze!!

falcon1984
komentarz
komentarz

Przyczyn może być mnóstwo zaczynając od beznadziejnego zasilacza, wadliwych pamięci (przetestuj Memtestem), wadliwego mobo, a kończąc na samej karcie graficznej.

Problemem może być też zainfekowany lub zamulony Windows

Szukaj po kolei

KOmpUteroWnik31
komentarz
komentarz

aha. dzieki. to chyba znowu zmienie na stary procek... i tak mam drugiego kompa na gry

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.