x-kom hosting

Radeon 9600 a K7VTA3 v6

50Cent
utworzono
utworzono

Witam czy Radeon 9600 AGPx8 by poszedł na Płycie Głównej K7VTA3 v6? Chcę konkretną pewną odpowiedź. Dzięki

Fallen
komentarz
komentarz

Płyta obsluguje agp4x wiec pojdzie spokojonie ;) tylko ze w predkosci 4x ale nie przejmuj sie, to agp 8x to glownie chwyt reklamowy ;)

FrogsterPL
komentarz
komentarz
tylko ze w predkosci 4x ale nie przejmuj sie, to agp 8x to glownie chwyt reklamowy wink.gif

No nie byłbym taki pewien :D Wydaje mi się, że różnica w wydajności między AGP 4X a 8X jest większa aniżeli różnica wydajności AGP 8X vs. PCI-E 16x ;) Ale to zapewne kwestia tego, że zdecydowana większość kart, nawet taki Radeon HD3850, nie jest w stanie w pełni wykorzystać przepustowości złącza PCI-Express :)

Ale co do odpowiedzi na pytanie, Fallen ma rację - wszystko powinno chodzić :)

webber
komentarz
komentarz

Mam w domu K7VTA3 i Radeon 9550 pracował prawidłowo - technicznych problemów nie było.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.