x-kom hosting

Dyskusja ogólna na temat konsolii

kaiy
komentarz
komentarz
Nie kupiłem ps3 bo:

-za drogie

1. -problem z podłączeniem do monitora

2. -mniej gier niż na xbox-a

3. -niewygodny pad

4. -nie ma Hallo 3 i Gears of war

1. A sam podłączałeś? Tak myślałem, to sie nie wypowiadaj (:

2. Porównaj jak długo na rynku jest X360 a jak długo PS3.

3. Wow, tutaj się zgodzę (!), pad x'a jest wygodniejszy.

4. Na Xboxa też nie ma Hallo 3 :(

co tam gt na xbox-ie masz forze 2...

A my będziemy mieć Final Fantasy bleble.. Głupie 'przechwałki'.

jak dla mnie dysko to zbędny dodatek bez którego można żyć :) od trailerów mam kompa..

Sorry, ale jestem pewny że większość userów woli mieć dysk niż go nie mieć ;). Ja np. na dysku mam muzykę, filmy na niego kopiuję jak mi się nie chce na płytki zgrywać, można dema ściągać.

Bez dem też da się żyć, wystarczy przeczytać kilka recenzji...

A propos recenzji - rofl do kwadratu. Myślisz że jak przeczytasz reckę to wiesz jak gra wygląda w akcji, jak ze sterowaniem, czy ci przypada do gustu? Raczej nie, to trzeba samemu poczuć.

ptasior360
komentarz
komentarz
4. Na Xboxa też nie ma Hallo 3 sad.gif

hehe to czemu przeszedłem je 2x???:)

Sorry, ale jestem pewny że większość userów woli mieć dysk niż go nie mieć wink.gif. Ja np. na dysku mam muzykę, filmy na niego kopiuję jak mi się nie chce na płytki zgrywać, można dema ściągać.

to chyba na ps3 na x nie da się każdej muzyki zgrać, a o filmach z dysku zapomnij, dysk jest stanowczo za drogi jak na swoje "możliwości"

Conrack1410
komentarz
komentarz
dysk jest stanowczo za drogi jak na swoje "możliwości"

dysk daje spore możliwości - jest w standardzie nawet w najtańszej wersji ps3 także nie wiem o co się rozchodzi

Na Xboxa też nie ma Hallo 3

jest halo 3 - pytanie tylko po co komu taka przeciętna gra?

Bez dem też da się żyć, wystarczy przeczytać kilka recenzji..

ja bym tak nie mogł... wolę zagrać w demo i zobaczyć czy warto kupić pełną wersję

Dysk do xbox-a jest stanowczo za drogi, ok 200zł za 20gb

no właśnie

ptasior360
komentarz
komentarz
dysk daje spore możliwości - jest w standardzie nawet w najtańszej wersji ps3 także nie wiem o co się rozchodzi
najtańsza wersja ps3 jest do dupy, nie można grać w gry z ps2!!!, a wracając do dysku, w ps3 może i jest przydatny ale nie w xbox-ie!!
jest halo 3 - pytanie tylko po co komu taka przeciętna gra?

bez urazy, ale pomyśl 3x zanim coś napiszesz :lol:

ptasior360
komentarz
komentarz
-nadal spora awaryjność

a słyszałeś o xbox-ie arcade 65nm, który jest mniej awaryjny niż ps3??? no właśnie, awaryjność to już przeszłość jeśli chodzi o 65nm

Gość
komentarz
komentarz

A jak PS3 jest łączone z internetem?

Conrack1410
komentarz
komentarz
najtańsza wersja ps3 jest do dupy, nie można grać w gry z ps2!!!, a wracając do dysku, w ps3 może i jest przydatny ale nie w xbox-ie!!

proponuje używać bardziej przychylnych zwrotów a nie rzucać głupich wyrażeń - po co komu grać w gry z ps2 na ps3 skoro tą konsole kupuje dla najnowszych gier?!?! widzę ,że sugerujesz mniejsze możliwości xboxa względem ps3 skoro w xboxie dysk się nie przydaje

bez urazy, ale pomyśl 3x zanim coś napiszesz

dlaczego? grałem i gra w ogóle nie przypadła mi do gustu

A jak PS3 jest łączone z internetem?

identycznie jak komputer ... ja mam pod liveboxa podłączone 2 komputery a do tego ps3 kablem ethernetowym

ptasior360
komentarz
komentarz
po co komu grać w gry z ps2 na ps3 skoro tą konsole kupuje dla najnowszych gier

bez komentarza :blink:

dlaczego? grałem i gra w ogóle nie przypadła mi do gustu

tak oczywiście średniak, bo Ty tak mówisz...większości graczy ta gra się podoba, ale dobra średniak, który dostał 9\10:)

widzę ,że sugerujesz mniejsze możliwości xboxa względem ps3 skoro w xboxie dysk się nie przydaje

no co ty nie powiesz...to akurat jest oczywiste, na xbox-ie nie ma neta, linuksa, ipt

Conrack1410
komentarz
komentarz
bez komentarza

skoro piszesz "bez komentarza" to po co wogóle komentujesz skoro nie przedstawiasz argumentów

proste jest ,że ps3 kupuje się dla nowych gier na ps3

ps2 kupuje się dla starszych gier na tą konsolę

jak kupujesz nowego pc to nie dla starych gier tylko żeby płynnie "chodziły" nowe tytuły

wydaje mi się to prostą kombinacją

poza tym niedługo na wersji 40gb też będzie można grać w gry z p2s - pytanie tylko po co to komu?

tak oczywiście średniak, bo Ty tak mówisz...większości graczy ta gra się podoba, ale dobra średniak, który dostał 9\10:)

przedstawiłem swoją opinię a nie opinię innych - dla mnie ta gra w obliczu innych dużo lepszych tytułów wypada przeciętnie

no co ty nie powiesz...to akurat jest oczywiste, na xbox-ie nie ma neta, linuksa, ipt

nie zauwayłeś ,że mówiłem o dysku w kwestii dem. trailerów i save-ów? dokłaniej czytaj to co pisze w tym wątku

poza tym zauważam ,że piszesz tylko "bez komentarza" lub "do d..y" a nie podajesz żadnych argumentów

ptasior360
komentarz
komentarz
pytanie tylko po co to komu?

bo na ps2 jest dużo fajnych tytułów, a nie tylko grafika w grze się liczy i nieustanna pogoń za "nowością"

niektórzy kupują ps3 po to aby grać w gry z psx, ps2 i ps3, kupując jedną konsole mają znacznie więcej gier... np. to tak jakbyś kupowała odtwarzacz dvd, który ma wgrane tylko najnowsze kodeki, a starszych filmów nie rusza. nie lepiej mieć wszystko w jednym???

Conrack1410
komentarz
komentarz
bo na ps2 jest dużo fajnych tytułów, a nie tylko grafika w grze się liczy i nieustanna pogoń za "nowością"

tylko ,że 90% osób będzie na ps3 grało tylko w gry na ps3 i po to kupują tą konsolę

niektórzy kupują ps3 po to aby grać w gry z psx, ps2 i ps3, kupując jedną konsole mają znacznie więcej gier... np. to tak jakbyś kupowała odtwarzacz dvd, który ma wgrane tylko najnowsze kodeki, a starszych filmów nie rusza. nie lepiej mieć wszystko w jednym???

nie zapominaj ,że gry z ps2 też muszą być oryginalne , poza tym tak jak wspomniałem nowe urządzenia (konsole, komputery) kupuje się dla nowych gier

a inwestycja w najnowszą konsolę dla osoby grającej w stare gry mija się z celem

swiatek94
komentarz
komentarz
a słyszałeś o xbox-ie arcade 65nm, który jest mniej awaryjny niż ps3??? no właśnie, awaryjność to już przeszłość jeśli chodzi o 65nm

zgadzam się z tobą .

Dlatego ja jestem za X360 . ale tak jak napisał Conrack bez LCD nie startuj z Konsolą odbiera to cała przyjemność z grania ;p

ptasior360
komentarz
komentarz

ktoś lubi grać w gry z ps2, ps3 i musi kupować 2 konsole, albo kupić droższą wersję ps3 z wbudowanymi częściami z ps2...moim zdaniem to głupota robić 2 różne wersje konsoli, to tak jakbyś kupił ps3 z słabszym prockiem i niektóre gry np nie chciały by się odpalić...

Gość
komentarz
komentarz

Co do Blue-Ray to jest to juz przeżytek , niedługo zniknie z rynku bo wchodzi nowsza technologia przewyższająca Blue-Ray i do tego o połowę tańsza.

Dla mnie to największa wada PS3 , wcale jakośc nie jest taka swietna ale za to cena kosmiczna.

Conrack1410
komentarz
komentarz
ktoś lubi grać w gry z ps2, ps3 i musi kupować 2 konsole, albo kupić droższą wersję ps3 z wbudowanymi częściami z ps2...moim zdaniem to głupota robić 2 różne wersje konsoli, to tak jakbyś kupił ps3 z słabszym prockiem i niektóre gry np nie chciały by się odpalić...

ps2 to poprzednia generacja konsol ... jak ktoś chce mieć najnowsze gry to musi kupić najnowszą konsolę- sprawa jest przecież prosta i oczywista

tak samo jak chcesz sobie zagrać w crysisa, grid itp to musisz mieć nowy komputer

droższa wersja ps3 nie ma żadnych częsći z ps2 - nie wiem skąd wziąłeś takie rewelacje

niedługo także na najprostszej i najtańszej ps3 40gb odpali się gry z ps2 - osobiście jest mi to całkowicie zbędne

Co do Blue-Ray to jest to juz przeżytek , niedługo zniknie z rynku bo wchodzi nowsza technologia przewyższająca Blue-Ray i do tego o połowę tańsza.

jaka technologia? i po co on komu skoro blu-ray nie jest jeszcze standardem ?

Dla mnie to największa wada PS3 , wcale jakośc nie jest taka swietna ale za to cena kosmiczna.

czego cena jest kosmiczna ? płyt blu-ray? jeśli tak to dziwie się takiemu stwierdzeniu - zobacz na ceny gier/ filmów blu ray w stosunku do dvd - różnicy w cenie nie nazwałbym kosmiczną za to różnicę w jakości widoczną na pierwszy rzut oka

kaiy
komentarz
komentarz
hehe to czemu przeszedłem je 2x???:)
jest halo 3 - pytanie tylko po co komu taka przeciętna gra?

To był taki sarkastyczny sposób wskazania literówki.. (hallo? hallo to sie w Holandii mówi dzień dobry xD) widać trudny do pojęcia, ale spoko :lol:

to chyba na ps3 na x nie da się każdej muzyki zgrać, a o filmach z dysku zapomnij, dysk jest stanowczo za drogi jak na swoje "możliwości"

Mówię też o PS3 ;)

ptasior360
komentarz
komentarz
droższa wersja ps3 nie ma żadnych częsći z ps2 - nie wiem skąd wziąłeś takie rewelacje

kiedyś czytałem w psxextreme albo w cd action, było pokazane zdjęcie na którym było widać niektóre podzespoły z ps2...tak czy siak pisało tam że sony nie potrafiło zrobić emulatora gier z ps2 to po prostu włożyli do konsoli kilka części z ps2

Conrack1410
komentarz
komentarz
iedyś czytałem w psxextreme albo w cd action, było pokazane zdjęcie na którym było widać niektóre podzespoły z ps2...tak czy siak pisało tam że sony nie potrafiło zrobić emulatora gier z ps2 to po prostu włożyli do konsoli kilka części z ps2

musiało ci się coś przewidzieć bo w ps3 nie ma podzespołów z ps2

Gość
komentarz
komentarz
tylko ,że 90% osób będzie na ps3 grało tylko w gry na ps3 i po to kupują tą konsolę

Ale nie wszyscy mają XXXX kasy. Wyłożyli fundusze na konsolę, a teraz będą kupować dobre gry po 40PLN na PS2 zamiast takie po 280PLN na PS3.

Conrack1410
komentarz
komentarz

280zł to kosztują ekskluzywne , kolekcjonerskie wersje gier także ceny nie są aż tak wysokie :)

ptasior360
komentarz
komentarz
Ale nie wszyscy mają XXXX kasy

dokładnie

a to że na konsoli nie pograsz w gry z ps2 to duży minus....

ptasior360
komentarz
komentarz

Jakbym miał dużo szmalu to kupiłbym tv lull hd i 3 najnowsze konsole, ale tak nie jest.

Dlatego, tani jak barszcz xbox i monitor crt 21'', ale nie narzekam:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.