x-kom hosting

Power Strip

elvis197
utworzono
utworzono

witam dzisiaj podkreciłem sobie karte 8800Gs w programie power strip czy moga byc jakies skutki uboczne i czy to dobry program do podkrecania kart

Gość
komentarz
komentarz

Program słaby.

czy moga byc jakies skutki uboczne

Artefakty, wyższa temperatura, większy hałas.

elvis197
komentarz
komentarz
Program słaby.

Artefakty, wyższa temperatura, większy hałas.

a jakis lepszy program

webber
komentarz
komentarz

Power Strip kiedyś był popularny ale teraz mało kto go używa. Kartę podkręcaj Riva Tunerem bądź AtiToolem.

Lipton
komentarz
komentarz

Najlepiej podkręcaj Ati Toolem program sprawdzony nigdy się na nim nie przejechałem. Co do Rivy nie jest zła, ale akurat mnie zezłościła nie możliwością przetaktowania mojego Radka na wyższy model.

elvis197
komentarz
komentarz

a niewiedzie jakie sa bezpieczne takty dla gs od asusa 8800 power stripem przetaktowałem z 550 na 650 a dla pamieci 800 na 850 moze byc czy nie bardzo

ej jak zapisac takty w ati tool ver 0.26 ustawilem na 650 i 850 ale sie nie da zapisac wylaczam program pozniej wlaczam i jest stanardowe taktowanie tzn 550/800 prosze o odpowiedz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.