x-kom hosting

[Rozwiązany]Problem z otwieraniem stron internetowych

maciexus
utworzono
utworzono

Mam taki problem, że nie wszystkie strony internetowe chcą mi się otwierać.Np. allegro.pl i forumpc.pl się nie otwierają ; a na przykład wp.pl i google.pl juz sie otwierają, z tym że kiedy chcę coś wyszukać w google to nie wyszukuje. Działa to na tej zasadzie że wpisuje adres strony, albo cos wyszukuje w google, pojawia się pasek ładowania ale nic sie nie ładuje.

Sprawdzane na operze i firefoxsie.

A co do Internet Explorera to dopÓki miałem wirusa "oczyszczacz komputera" to działało wszystko poprawnie tylko że po ok.1min zacinał się cały program. A jak sie pozbyłem(CHYBA) tego wirusa to sprawa jest podobna jak w Operze i Firefoxsie, tzn. ładuje sie do pewnego czasu i staje w miejscu.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

// ort.

// naekana

  • 1 miesiąc później...

hunter212
komentarz
komentarz
Mam taki problem, że nie wszystkie strony internetowe chcą mi się otwierać.Np. allegro.pl i forumpc.pl się nie otwierają ; a na przykład wp.pl i google.pl juz sie otwierają, z tym że kiedy chcę coś wyszukać w google to nie wyszukuje. Działa to na tej zasadzie że wpisuje adres strony, albo cos wyszukuje w google, pojawia się pasek ładowania ale nic sie nie ładuje.

Mam taki sam problem czy ktoś wie jak go rozwiązać ??

Nawet formatowanie dysku nie pomogło, ponadto na innych komputerach będących w sieci domowej wszystko działa. Proszę o pomoc.

Lucas4034
komentarz
komentarz

Pamietajcie by podawac dane swego łącza internetowego (oraz przynajmniej najwazniejsze dane komputera, system operacyjny , ilosc pamieci itp) to ułatwi diagnoze. W tej chwili mozna probowac opcji ponizej:

*Sprawdzic dokladnie kompy od wszelkich wirusów, robali, trojanow i innego zycia które sie tam mogło rozwinąc.

*Sprawdzic ustawienia internetowe(szczegolnie adresy serwerow DNS) <-zalezenie od typu polaczenia internetowego.

*Upewnic sie ze w tle nie działają zadne p2p lub inne programy blokujace upload.

hunter212
komentarz
komentarz

Już sie poprawiam: łącze 1 mb tpsa, XP Pro. SP 2, 1 gb ramu, AMD Athlon XP 2600+.

Sprawdziłem system NOD-EM 32 nic nie znalazł, aktualnie skanuję Spyware Terminatorem a później Spybot Search And Destroy.

IP pobierane jest automatycznie, tylko na jednym komputerze w sieci mam ten problem. DNSY wydaja sie troche dziwne: 192.168.1.1 i 0.0.0.0 ale i tak na innych internet smiga bez zarzutu, DNSY wszedzie sa te same.

Wszystkie P2P wyłączone.

Psycholandia
komentarz
komentarz

Poczytaj: KLIK.

hunter212
komentarz
komentarz

Po ustawieniu DNS-ów oraz przeskanowaniu kompa programem Spybot Search & Destroy wszystko śmiga (google i strony) :)

Dzięki amusz !!!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.