x-kom hosting

Pytanie odnośnie EVGA e-GeForce 9800 GTX

Arturozo
utworzono
utworzono

Witam, dziś wszedłem sobie na stronę EVGA i chciałem obejżeć swoją karte graficzną. Gdy wszedłem w odpowiednią zakładkę ujrzałem na zdjęciu, że w moim zestawie brakuje jednego kabla, który raczej powinienem mieć, bo jest tam przecież po coś pokazany.

512p3n871arlg2oz7.png

Tego kabla u samej góry na zdjęciu mi brakuje. A oto zdjęcie mojego zestawu:

p1010109fo5.th.jpgp1010110ff2.th.jpg

Tomek
komentarz
komentarz

Jest to kabel zasilający.

Masz taką wtyczke przy zasilaczu? jeżeli tak to powinna być podłączona do karty.

Wyposaże może się różnić w zależność na jaki rynek jest kierowana karta.

Arturozo
komentarz
komentarz

Na razie mam tylko kartę graficzną bo reszta nowego kompa jeszcze nie doszła. Kartę zamawiałem na allegro bo taniej a resztę w apollo. Zasilacz, który będę miał to Corsair CMPSU-520HXEU 520W. Mnie się jednak wydaje, że skoro dostałem dwa takie kable

kabelekjm1.png

to one chyba powinny jednak pasować bo też mają taką końcówkę (tą czarną, małą) jak te których nie mam. Jeśli to by zależało od rynku tak jak twierdzisz to by się chyba wszystko zgadzało.

Hmmm może jeszcze niech się wypowie ktoś, kto posiada ową kartę ;)

EDIT:

Koleś na allegro sprzedający taką kartę też nie ma takiego kabla, więc chyba wszystko w porządku. Link do aukcji - klik!.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.