x-kom hosting

Jaka karta do gry

gendolino
utworzono
utworzono

Witam. Sprawa wygląda tak: Chciałbym pograć w Call of Duty 4: Modern Warfare. Posiadam karciochę GeForce 4200 Ti, 512 ramu, Celeron 2.4 GHz. Wiem, że muszę dokupić ramu tak z 2 GB ale nie mam zielonego pojęcia jaką kartę, żeby móc spokojnie pograć w CoD4. Czy przy kupnie nowej karty muszę wymieniać procesor?? Proszę o pomoc i jeśli temat założyłem w złym miejscu to gorąco przepraszam, jestem tu zupełnie nowy, znajomy mi polecił to forum, mówił, że tu jest bardzo doświadczona ekipa, która mi pomoże i doradzi. Pozdrawiam

FrogsterPL
komentarz
komentarz

CoD4 w wymaganiach minimalnych ma podanego GeForce'a 6600. Sęk w tym, że taki GF 6600 to praktycznie maksimum dla Twojego procesora, więc niestety, ale wg mnie procesor też do wymiany (a z dużym prawdopodobieństwem może za nim "pójść" płyta główna i zasilacz)... RAMu aż tyle nie musisz kupować. Najpierw proponowałbym po prostu dołożyć 512 MB - jeśli różnica będzie dla Ciebie za mała, dokupisz jeszcze 1 GB. Ale poczekaj z zakupem RAMu aż do czasu, gdy wymienisz resztę części (np. gdyby się okazało, że wymienisz płytę na taką obsługującą DDR2 zamiast DDR).

Ile pieniędzy możesz wydać?

Napisz też, jeśli możesz, jaki masz zasilacz i płytę główną.

Nocturn
komentarz
komentarz

Dodam, że Cod4 na konfiguracji A64 3000+ 6600 128/128 ( DDR ) i 1Gb ram chodzi całkiem przyzwoicie nie całkiem na minimum.

Walkman
komentarz
komentarz

podaj łaskawie nazwe zasilacza .... Ludzie przecież jest napisane , że jak sie pyta o kartę to trzeba podać różne podzespoły

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.