x-kom hosting

Jaka karta graficzna

jarek1994-1994
utworzono
utworzono

Witam wszystkich. Mam take pytanie czy na karcie graficznej GF 6200GT pogram sobie na minimalnych w call of duty 4?

Przymierzam się do zmiany karty graficzne na ati raedon HD 2600XT 512MB http://www.allegro.pl/item384754530_sapphi...otega_mocy.html. Ale czy moja płyta główna będzie dobrze z nią współpracować? Płyta http://sklep.komputerowy.pl/products/ecs_755a2/4441.html

Proszę o szybką odpowiedź

FrogsterPL
komentarz
komentarz

6200 GT? Ale takiej nie ma... Są 6200, 6200A, 6200 TC... I 6600 GT, 6800 GT...

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Sorry mam 6200A

FrogsterPL
komentarz
komentarz

W minimalnych wymaganiach gry jest GeForce 6600. Możliwe więc, że na swoim 6200 odpalisz CoDa 4, ale na chociażby względny komfort bym nie liczył... Napisz jeszcze, jaki masz zasilacz, a także, ile możesz wydać.

BTW - ten Sapphire, którego podałeś, nie wejdzie do Twojej płyty głównej. Płyta ma slot AGP 8X, a karta złącze PCI-Express 16x.

jarek1994-1994
komentarz
komentarz
BTW - ten Sapphire, którego podałeś, nie wejdzie do Twojej płyty głównej. Płyta ma slot AGP 8X, a karta złącze PCI-Express 16x.

SPECYFIKACJA

Procesor graficznyATI Radeon HD 2600XT

Częstotliwość procesora800 MHz

Interfejs wymiany Pamięć/Procesor128-bit

Pamięć512 MB

Bus AGP8x

Częstotliwość pamięci1400 MHz

DirectX 3D HardwareDirectX 10

OpenGL OpenGL2.0

RAMDAC Dual400 MHz

Wyjścia

Wyjście VGA,

Wyjście DVI,

Dostosowanie doHDTV

15 pin D-Sub - przez adapter

Wersja Full Box

Karta graficzna Radeon HD2600XT marki Sapphire pozwoli na skorzystanie w pełni z DirectX 10 i z Windows Vista. Radeon HD2600XT jest idealna do komputera wyposażonego w port AGP, posiada znakomite możliwości wizualne do najnowszych gier.

A tu pisze że ma AGPx8

Lipton
komentarz
komentarz

Bierz tego Radeona, do twojego procesora będzie akurat.

cinyrk
komentarz
komentarz

Mam GF 6200 w starym komputerze i aż sprawdziłem czy będzie działac demo CoD4. Nie chciało się nawet uruchomic, ale byc może ukłonił się ram (512mb) i procesor (celeron 1,2 GHz). Najlepiej ściągnij demo i sam sprawdź.

Też mi się wydaje, że ten radeon byłby dobrym wyborem.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

A, wybacz - patrzyłem na zdjęcia, które na aukcji są od wersji PCI-E... Swoją drogą, trzeba być doprawdy niesamowitym leniem, skoro nawet się nie chce wrzucić prawidłowych zdjęć na aukcję -.-

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Ok to ten radek z moim procem powinien dobrze chodzić?

Zostaje kwestia zasiłki mam ją od kiedy kupiłem nowego kompa (1.5 roku temu) i jest w nim niestety modecom feel 350W. A jaką zasiłke proponujecie możliwie jak najtaniej.

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Do 100 zł powinno się dać kupić ModeComa MC-400 (w ostateczności 350) lub 400W Fortrony serii GLN lub HLN (ew. modele 350W; oznaczenia powinny wyglądać tak: FSP400-60GLN, FSP400-60HLN, FSP350-60GLN, FSP350-60HLN). W cenie 112 zł (+ przesyłka) kupisz 400W Chiefteca GPS-400AA-101A.

Myślę, że ten Radek będzie OK.

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Ok dzięki a słyszałem że pod WinXP nie da się zainstalować dirext 10 ale tak tylko słyszałem i czy to jest prawda. A jak z wydajnością do gier z tą kartą?

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Ok dzięki a słyszałem że pod WinXP nie da się zainstalować dirext 10 ale tak tylko słyszałem i czy to jest prawda.

Prawda.

A jak z wydajnością do gier z tą kartą?

Cudów nie ma, ale to przyzwoita karta. Mniej więcej klasa GFa 8600 GT. 240 zł za tego Radeona to dość dobra cena jak na mój gust. Tym bardziej, że to AGP (karty AGP są na ogół droższe).

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Czyli przesiaka na viste jedynie??? A może jakaś dobra karta z dirext 9

FrogsterPL
komentarz
komentarz

A co Ty, o Viście nawet nie myśl, jak chcesz pograć :D Ten Radeon jest jak najbardziej OK, również (albo raczej przede wszystkim) w środowisku DX9, bo w DX10 byłby za wolny ;)

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Aha czyli moge używać karty w dx 9 bez problemu. Wcale nie chce visty tylko tak się zapytałem

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.