x-kom hosting

która karta lepsza?

grubys
komentarz
komentarz

Ta pierwsza jest lepsza ;)

AirUpThere
komentarz
komentarz

Popieram, pierwsza karta lepsza. Ma pamiątki DDR3...

webber
komentarz
komentarz

X850XT jest lepszym wyborem, choć ma sporą wadę - brak obsługi Shader Model 3.0. Napisz jeszcze, do jakiego ma być ona procesora oraz jaki posiadasz zasilacz.

zmaciejz
komentarz
komentarz

do athlona 2000+ a zasilacz nie wiem. pobiera duzo więcej prądu w porównaniu do radeona 9600 se?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Zdecydowanie więcej. Musisz sprawdzić, jaki masz zasilacz.

1. Wyłącz kompa, odłącz kabel zasilający.

2. Odkręć lewą ściankę obudowy (jeśli patrzy się od frontu) lub prawą (od tyłu).

3. Zasilacz to ta "skrzynka" po lewej na górze - zrób zdjęcie naklejki lub spisz markę, model i moc wyrażoną w W.

4. Zamknij obudowę, podłącz kabel, włącz kompa, wejdź na forum.

5. Pokaż nam fotkę zasilacza lub podaj jego dane.

Tyle ^^

zmaciejz
komentarz
komentarz

mam 450 W. poza tym 512 ramu 1 dysk 2 napędy, karta dxwiękowa na pci, tuner tv. uciagnie:)?

Lipton
komentarz
komentarz

Napisz markę zasilacza.

zmaciejz
komentarz
komentarz

tracer

Uploader_PL
komentarz
komentarz

lub Tagana 350W ;)

Co do karty , nr. 1 jest dobra , brak obsługi Sm 3.0 , czyli w takie najnowsze gry sobie nie pograsz :)

zmaciejz
komentarz
komentarz

no dobra ale ja nie pytam o to czy zasilacz dobry czy nie tylko pytam czy uciagnie mi kompa jak karte wymienie?

Uploader_PL
komentarz
komentarz

Nie uciągnie , trzeba wymieniać ;)

Gość
komentarz
komentarz

ja niewiem wy tą swoją wiedze biezecie z nikąd TRACER nie jest wcale złą firmą ... -.- a ten radek ciągnie do 40 w... radoen x1950 pro 512 gddr3/ 256 bit ciągnie 66 w... wiec jaka to wielka znowu roznica?? roznica bedzie o jakies 20 w. co nie mysle zeby było OGROMNE po za tym z tym prockiem on ciągnie nie więcej niz 60 w... nie ma potrzeby wymieniania zasiłki ja jechalem na amd x2 3,0 ghz / 2 gb ram / i na tym radku na mc feel 400 w... -.- NIE WYMIENIAJ ZASILACZA BO NIE MA TAKIEJ POTRZEBY karte biez tą 1 ma pamięci ddr3 /- to dzisiejsze minimum nawet w mało wymagające gry =)

zmaciejz
komentarz
komentarz

dzieki:)

FrogsterPL
komentarz
komentarz
ja niewiem wy tą swoją wiedze biezecie z nikąd TRACER nie jest wcale złą firmą ...

Jeśli chodzi o obudowy, to fakt, nie jest zły. Gniecie wszystkie Mustangi, Take Me i podobne. Ale zasilacze ma... no, słabe :P I wybacz, ale ModeCom MC to zasilacz 3 klasy lepszy od Tracerów, nie ma nawet co porównywać.

BTW:

No to możesz go wyjąć i wyrzucić.

Nie może :P Takie sprzęty trzeba oddawać do utylizacji ;) Ale o ile mi wiadomo, to sklep, w którym to kupił, ma obowiązek to przyjąć i przekazać do utylizacji - tak mi się wydaje.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.