x-kom hosting

MobilneGG vs. Plus

benkowik
utworzono
utworzono

No i mam wielki problem !

Zrobiłem tak. Ściągnąłem GG z certyfikatem i wgrałem na kome (Se K750i oraz Se550i). Z internetu pobrałem ustawienia (do sieci PLUS) internetowe gprs. Zainstalowałem komunikator na telefonie. Wykupiłem abonament gg na tydzień za 1 zł i wykupiłem tak jak mi poleciliście ten 20Mb transferu. Odpaliłem gg wszystko ładnie popisałem chwilę. Wyłączyłem i sprawdziłem ile zżarło mi kb i tam chyba z 55 kb. Następnie sprawdzam ile pieniędzy mi uciekło i ponad 1 zł. Dzwoniłem na biuro obsługi klienta i pani powiedziała że przy działaniu aplikacji włącza sie GPRS i dodatkowo WAP dlatego mi zżera pieniądze. To samo zrobiłem na K550i i także ten sam problem. Nie wiem dlaczego tak się dzieje ale pani powiedziała że po wykupieniu transferu u operatora i abonamentu z gg nie powinno zabierać kasy.

Ustawienia profili mam standardowe a korzystam z INTERNET które ściągnąłem sobie z strony plusa.

Pomocy !

Gość
komentarz
komentarz

To 1zł to opłata za korzystanie z gg. Być może gg nie chce korzystać z rego pakietu, i poprostu liczy czas jaki siedzisz na komie. Pamiętam podobny problem u kumpla i go nie rozwiązaliśmy. Posiedź na necie w komie, ale nie na gg. Zobacz czy zżera kasę, czy bierze z pakietu.

kamilze
komentarz
komentarz

Sciagnij ustawienia Internet GPRS a nie INTERNET WAP .

benkowik
komentarz
komentarz

kamilze, radzę Ci przeczytać jeszcze co najmniej dwa razy mój post.

Kicko, na K550i już działa gdyż odłożyłem telefon kilka razy go wyłączyłem i działa i zżera tylko transfer z pakietu :)

Ewentualnie jakieś sugestie proszę kierować ;)

  • 2 tygodnie później...
bartek86
komentarz
komentarz

błąd operatora jak tak będzie się działo to dzwoń pod biuro obsługi i gadaj z konsultantem możesz składać reklamacje to załatwisz w punkcie plusa i zwrócą ci kasę

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.