x-kom hosting

[!!] Jak ściągnąć film z tvp?

kc9
utworzono
utworzono

Witam! Poszukuje programu/możliwości do zasysania filmów ze strony magazynu 997 tvp. Przykładem niech będzie ten oto pliczek:

plik

Wiem, że istnieją strony i programy, dzięki którym można ściągać pliki z takich portali jak youtube czy videogoogle...Nie znalazłem do tej pory jednak uniwersalnej strony/programu, który pozwoliłby mi na ściąganie filmików z każdej strony. Mniejsza o uniwersalny, ale czy macie jakiś pomysł na te z http://www.997.tvp.pl/ ??

kc9
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedź, ale sposób do którego linka podałeś to jeden z tych, o których pisałem, że działają tylko dla portali typu youtube...Mimo wszystko sprawdziłem to i tak:

-dla youtube - owszem, chodzi.

-dla podanej przeze mnie strony sprawa ma się tak, że po kliknięciu na dole w firefox'ie, co prawda pojawia się jakiś link,np: taki i jak widac nie ma mozliwosci z niego nic ściągnąć...Ma ktoś inne pomysły? Nie wiem, może teleport pro dałby radę - sprawdzę...

Edyta[22:20]:teleportem tez nie da rady - ten film jest jakos tak umieszczony w okienku "flesz" wiec program nie sciaga jego a samo okno flesza, nie widzi natomiast odnosnika do samego pliku.

[ Dodano: 2007-03-22, 10:45 ]

No cóż...widzę, że tu nikt nie potrafi mi poradzić..Wobec tego czy zna ktoś może jakieś bardziej kompetentne forum o podobnej tematyce?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.