x-kom hosting

Czy ta karta będzie pasować do mojego kompa?

BastaO
utworzono
utworzono

Czy ta karta http://allegro.pl/item384807112_zotac_7300...wa_p_s_3_0.html będzie pasować do mojego kompa?

Procesor 2,66(2.7) Celeron

Płyta główna ASROCK P4VT8+ - Socket 478.

A jak nie to prosze o nazwy kart ktore by dzialaly.

Nocturn
komentarz
komentarz

Pasować będzie, jednakże nie jest ona dobrym wyborem. Lepiej dołożyć do GeForce 7300GT Palit Sonic + który jest na DDR3

Podaj jeszcze markę i moc zasilacza

BastaO
komentarz
komentarz

Zasilacz: ATX Power Suplly 350 watt

Walkman
komentarz
komentarz

lipton , ale ty jesteś mądry :P to już lepiej zapłacic mniej za tańszą 7300gt ddr3 niż dokładać do gorszego 6600

BastaO
komentarz
komentarz

A lipton napisal ze 7300 bedzie za szybka dla mojego procka, to prawda?

Walkman
komentarz
komentarz

tak , ale karta słabsza jest droższa / w tej samej cenie . a w przyszłości jak zmienisz proca nie bedzie spowalniana a teraz bedzie ale mało

BastaO
komentarz
komentarz

A jak bym zamontowal tą 7300 to komp by chodzil wolniej? nie stabilnie?

Nocturn
komentarz
komentarz
A jak bym zamontowal tą 7300 to komp by chodzil wolniej? nie stabilnie?

Po prostu nie wykorzystasz pełnej mocy karty graficznej posiadając ten procesor. Komputer może być niestabilny jeżeli nie wymienisz zasilacza na coś markowego tak jak napisał lipton, jednak mi te Fortron coś nie podchodzi ponieważ z tego co mi wiadomo była jakaś kijowa seria 350W, lepiej wziąść droższego Chiefteca 350W

Lipton
komentarz
komentarz

Rzeczywiście jest to ta podrabiana wersja zasilaczy Fortrona. Dołóż do Modecoma MC 350W lub Chiefteca 350W. Oba kosztują 80 zł.

BastaO
komentarz
komentarz

A jakbym nie wymienił zasilacza a dał karte 7300 to stalo by się cos?

Lipton
komentarz
komentarz

Zasilacze no-name to prawdziwa bomba tylko nie wiesz kiedy wybuchnie, zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie.

BastaO
komentarz
komentarz

A gdzie moge sprawidzc nazwe zasilacza, moze zle sprawdzilem?

Lipton
komentarz
komentarz

Musisz odkręcić obudowę, i w lewym górnych rogu będzie taka puszka i na niej naklejka, tam będzie nazwa i na pewno podane linie napięcia.

FrogsterPL
komentarz
komentarz
to już lepiej zapłacic mniej za tańszą 7300gt ddr3 niż dokładać do gorszego 6600

Z dokładaniem - oczywiście racja, nie ma sensu dokładać do 6600 GT, biorąc pod uwagę możliwości O/C Palita Sonic. Ale ziam, 6600 GT ma CO NAJMNIEJ osiągi Palita 7300 GT Sonic (powiedziałbym, że plasuje się między Palitem Sonic a Galaxy; mowa oczywiście o kartach non-O/C), więc nie mów z taką dozą pewności siebie, że jest gorszy. Zresztą - 6600 GT jeszcze trochę też da się podkręcić ;) Tak "perfidnie" powiedzieć, że jest gorszy, to można o zwykłym 6600, na pamięciach DDR :)

Walkman
komentarz
komentarz

Ty byś wolał 6600gt za 170 czy 7300 gt za 150 ??

Gość
komentarz
komentarz
byś wolał 6600gt za 170 czy 7300 gt za 150 ??

Szczerze - 6600GT głównie z sentymentu, jak byłem mały (tzn. z 2lata temu) marzyłem o tej karcie

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Zależy, czy bym kręcił. A że kręcić nie lubię, to być może wolałbym 6600 GT ;) 20 zł to nie jest potworna różnica mimo wszystko :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.