x-kom hosting

Coś nie tak z EVGA 8800GTS

Cimcio
utworzono
utworzono

Witam

Mój kumpel kupił także tą EVGĘ co ja i jest coś nie tak:

Komputer po uruchomieniu nie włącza monitora wiatrak na grafice obraca się jak oszalały i robi przy tym wiele hałasu windows ani nic się nie włącza - zachowuje się jak warzywo i to na dwóch różnych kompach tak samo!

Czy wiecie coś o tym? Wspomóżcie mnie swą wiedzą!

Gość
komentarz
komentarz

Jaki zasilacz?

Sonido
komentarz
komentarz

dodatkowe zasilanie do karty podłączyłeś?

Cimcio
komentarz
komentarz

Na początku coś poskrzeczał bo nie podłączył do niego zasilacza ale wyłączył podłączył i już nie skrzeczał ale nadal to samo - warzywo! A zasilacz 450V

Gość
komentarz
komentarz
A zasilacz 450V

Moc podaje się w watach - W. V - volt - napięcie.

Podaj markę i model.

Cimcio
komentarz
komentarz

Sory Chieftec GPS 450WAT

Walkman
komentarz
komentarz

to powinno być dobrze (nie wina zasilacza) , a karta ma napewno dorbze wszystko podłączone ??

Cimcio
komentarz
komentarz

Karta podłączona pod PCI-E ma dodatkowe zasilanie czego jeszcze brakuje do szczęścia?

Sonido
komentarz
komentarz

Sprawdź jeszcze raz wszystkie kable, może nie tym co trzeba podłączyłeś monitor z grafiką.

Cimcio
komentarz
komentarz

No oczywiście, że podłączyłem przecież są tylko dwa wejścia i wogle to monitor by świecił że "no signal"

F1OLEK
komentarz
komentarz

Zresetuj bios zworką.

Cimcio
komentarz
komentarz

Bios także resetowałem. Jakieś inne pomysły??

Saper
komentarz
komentarz

Jeżeli problem powtarza się na kilku kompach to karta może być uszkodzona.

Lewy12
komentarz
komentarz

Zobacz czy twoja płyta główna obsługuje tą grafike bo niektóre starsze płyty mają problemy z kartami z seri 8XXX

AirUpThere
komentarz
komentarz

Ale jeśli tak się dzieje na dwóch kompach to ewidentnie jest problem z kartą....

// w temacie odpowiadamy wyłącznie wówczas, jeśli mamy coś sensownego do dodania

// post będący powtórzeniem tego, co ktoś wcześniej już zauważył, do sensownych nie należy

// to nie pierwszy taki post w Twoim wykonaniu, radzę zmienić podejście, jeśli nie chcesz aby względem Ciebie zostały wyciągnięte konsekwencje!

// naekana

Cimcio
komentarz
komentarz

Panowie!

Problem jest "być może" rozwiązany mianowicie Mombo to STRIKER EXTREME i ma wejścia na 1x 24-pin i 2x 4-pin (chodzi o zasilanie) i nie zostało podłączone jedno 4pin u góry płyty a grafika na jeszcze innym kompie ruszyła! Więc teraz czy to może być właśnie to??

Sonido
komentarz
komentarz

Może być. Powinieneś podpiąć 24pin jeśli płyta ma takie właśnie zasilanie w przeciwnym przypadku nie będzie działało wszystko prawidłowo.

Cimcio
komentarz
komentarz

Tu jest pokazane:

3e2df423b37933c2.jpg

I 24-pin jest podłączone aby to jedno do góry jest wolne (to na 2x 4-pin, bo jedno jest włożone)

Myślę że przejściówka Molex - AXT 12V załatwi sprawę Kliknij tu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.