x-kom hosting

Wymiana karty graficznej " za darmo"?

lolek101
utworzono
utworzono

Witam Posiadam karte geforce 8800gt superclocked zalogowałem sie na stronie producenta a co za tym idzie moge w przeciagu 3 miesięcy od daty zakupu wymienić ją na wyzszy model oczywiście tej samej firmy oraz jest tam też taka opcja program zwrotu kosztów zakupu karty chyba też w przeciagu 3 miesięcy.Czyli jak za nią zapłaciłem 550zł ok miesiąc temu to znaczy że teraz moge ją im oddać używaną i zwrócą mi kase? I bym sobie kupił lepszą mimo że ta jest dobra.

Kosmoj
komentarz
komentarz

Z tego co słyszałem, możesz wymienic kartę na lepszą dopłacając różnicę w cenie (miedzy twoją a tą nową).

Jak to jest dokładnie to na 100% nie wiem.

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Z tego co słyszałem, możesz wymienic kartę na lepszą dopłacając różnicę w cenie (miedzy twoją a tą nową).

Też mi się tak wydaje. Ten program EVGA Step Up polega chyba mniej więcej na tym, że jak chcesz wymienić kartę na inną EVGA, to Twój egzemplarz "nie traci na wartości", oddajesz go za tyle, za ile kupiłeś, i dopłacasz tylko do lepszej karty.

http://www.proline.pl/sklep.php?id=news&am...&grupa=shop - trochę informacji

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.