x-kom hosting

wysyłanie prawym klawiszem mychy

pepsi
utworzono
utworzono

Jak zrobić takie coś:po kliknięciu prawym klawiszem mychy moge dany plik wysłać gdzieś ( moje dokumenty,cd etc ) a chciałbym tam wstawić plik utworzony na dysku E.Jaką komendą moge wstawić w opcji wyślij ów katalog na w/w dysku?( chcę ,by po kliknięciu prawym klawiszem mychy , po wybraniu opcji wyslij w liście dokąd chce wysłać owe coś widniała pozycja katalogu w dysku E tak jak moje dokumenty itd)

christopherus
komentarz
komentarz

Witaj, jeżeli używasz windowsa xp to wejdź na dysk c, następnie wejdź do folderu "documents and settings", potem na nazwę użytkownika na którym właśnie się znajdujesz, następnie u góry okna kliknij na zakłądkę "narzędzia", następnie na "opcje folderów", przejdź do zakładki "widok", jest tam taka opcja jak ukryte pliki i foldery, zaznacz "pokaż ukryte pliki i foldery".

Pojawi Ci sie katalog "send to", otwórz go, do tego katalogu wklej skrót folderu do którego masz zamiar wysyłać pliki poprzez kliknięcie prawym przyciskiem myszki. Sprawa załatwiona:)

Jeśli pomogłem, kliknij "pomógł" - przycisk na tej stronie

tazman
komentarz
komentarz

Jeśli masz fire foxa robisz to poprzez wejście do narzędzia opcje ogólne i wybierasz katalog

pepsi
komentarz
komentarz

korzystając z okazji powtórze swój problem sprzed kilku dni:Po włożeniu do USB czytnika kart wyskakuje mi chmurka z info"...to urządzenie może działać szybciej jeśli podłaczysz je pod hi-speed usb..."Mam nową płyte głózną (asrock 7 coś tam ).Na poprzedniej płycie również miałem w/w komunikat i "wystarczyło" coś pozmieniać w ustawieniach magistrali szeregowej i usb zaczęło działać już z normalną prędkością.Niestety ktoś kto mi "pomagał" w naprawie owego problemu zrobił to tak ,bym czasem sie nie nauczył.Niestety płyta główna padła,wczoraj kupiłem nową i problem sie powtórzył.

teraz znowu wszystko mi chodzi należycie,niemniej gdy będę stawiał w przyszłości nowy system znowu kłopot powróci.W jaki sposób można to ustawić?

w/w podpowiedź 10 pkt.

tazman
komentarz
komentarz

wmusisz odpowiednio ustawic zworki na płycie i w biosie Advanced Chipset Features OnChip USB/USB Controler enable, dalej OnChip USB 2.0 enable, dalej USB 2.0 PORT enable zobacz temat tu http://www.forumpc.pl/viewtopic.php?p=29997

pepsi
komentarz
komentarz

Niestety żadna pomoc bo i zworki miałem i mam nieruszane i w w biosie choć niezupełnie tak samo swłowo w sło widnieje,niemniej mam zaznaczone ENABLED USB 2.Nie chcę w nieskończoność tłumaczyć ale chodzi mi jak z poziomu WINDOWSA poustawiać tak,by komputer widział urządzenie podłączone do USB 2.0 (bez dymku ,że nie jest to USB 2.0).

Powtarzam:Rzecz w ustawieniach i owych ustawień nie znam a oczekuje pomocy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.