x-kom hosting

GeForce 880GTS

orlos22
utworzono
utworzono

Czy jest jakaś różnica między geforcem 8800GTS Asusa i geforcem 8800GTS gigabyte??

Geforce 8800GTS 512 mb

snip91
komentarz
komentarz

Różnią się tylko firmą. Wolałbym ASUS'a.

orlos22
komentarz
komentarz

a czemu??

snip91
komentarz
komentarz

Lepsza firma jak dla mnie.

Weacky
komentarz
komentarz

a jakie masz argumenty na to, że asus to lepsza firma?

snip91
komentarz
komentarz
jak dla mnie

Czytaj do końca...

Gigabyte bywa awaryjny, czego o ASUS'ie nie słyszałem.

Gość
komentarz
komentarz

Patrz jeszcze na taktowanie. Często producent je zwyższa. Pozatym karty te różnią się chłodzeniami. Asus ogólnie jest sprawdzony i lepszy.

snip91
komentarz
komentarz
Pozatym karty te różnią się chłodzeniami.

Tak? Chyba referencyjne montują tu i tu...

amateurwdk
komentarz
komentarz

Ja mam 8800 GTS Asusa. Gigabyte ma czestotliwosc taktowania 640 a Asus 650 o ile sie nie myle xD

Aha no i Asus jako gratis daje skórzany pokrowiec na plyty :lol:

Sonido
komentarz
komentarz
a jakie masz argumenty na to, że asus to lepsza firma?

Ja mam argument. Po 3 dniach od zakupu Gigabyte 8800GTS 320MB mi padł i po powrocie z serwisu wymieniłem ją na EVGA i z nią nie miałem żadnych problemów. Także grafy Gigabyte jakoś mnie nie przekonują, bo jeśli się za coś płaci grubą kasę to powinno to być jednak mało awaryjne.

AirUpThere
komentarz
komentarz

Popieram kolegę powyżej, kuzyn kupił 7600GS Gigabyte i padła po jakichś dwóch miechach. Teraz ma 8500GT Gainwarda i chula jak trze :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.