x-kom hosting

DirectX problem

Siwur
utworzono
utworzono

Postaram się przedstawić mój problem szczegółowo, a więc zaczęło się od tego, że na wskutek wyłączenia prądu, a co za tym idzie niespodziewanego zresetowania mojego kompa, system przestał widziec directa. Chciałem odpalić grę (w którą grałem przed resetem) wyskoczył komunikat "Grand Theft Auto requires at least DirectX version 9.0 (którą oczywiście posiadałem), nie zastanawiając się, ponownie spróbowałem zainstalować directa, komp zachowywał się w tym momencie jak by direct już był (przechodził do ostatniego kroku instalacji). Sciągnałem z neta aplikację do usuwania directa "DirectX Eradicator 2.0". Usunąłem i w tym momencie nawet nie mogę posłuchać muzyki na winampie, a instalator directa nadal go wykrywa(przechodzi do ostatniego kroku instalacji)... Proszę o pomoc... Próbowałem instalować różne wersję directa.

Teroic
komentarz
komentarz

Format albo walnij przywracanie systemu o ile masz wlaczone. Sprobuj przed EasyCleaner czyszczenie rejestru moze pomoze.

zeik1908
komentarz
komentarz

Czyszczenie rejestru chyba nie za wiele tu da , Przywracanie Systemu bylo by najlepsze , jeżeli

nie masz tej opcji znajdz jakis dobry program ktory skasuje ci directa w 100% i wtedy zainstaluj ponownie ,

mozesz tez spróbowac zainstalowac starsza wersje Directa . :)

Walkman
komentarz
komentarz

a podaj konfing ... może coś się z kartą stało

Teroic
komentarz
komentarz

Z karta raczej nic sie nie stalo. To jest jak gre wyrzucisz do Kosza a potem chcesz odinstalowac i sie nie da a bez odinstalowania instalacja nie dziala (nie wszystkie ale np. Gears of War)

Umnie w Gears of War pomogl wyczyszczony rejestr, probuj xD

Siwur
komentarz
komentarz

Pomogło przywracanie :), dziękuję za szybką reakcję i pomoc. :) Temat do zamknięcia. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.