x-kom hosting

Jaka karta do około 230 zł?

Koko7
utworzono
utworzono

Witam. Zamierzam kupić dokładnie taki jak polecany na tym forum zestaw komputerowy do 1000zł oparty na procesorze AMD (bez OC) i zastanawiam się, czy nie kupić innej karty graficznej.

W zestawie polecana jest GF 8600 GT Sonic+ w takich właśnie granicach cenowych (219zł). Na allegro widzę kilka innych kart w tym przedziale, które też wyglądają ciekawie, i tak podaję kilka z brzegu:

http://allegro.pl/item382714164_promo_ati_...850_gra_gw.html

http://allegro.pl/item381860516_hit_sapphi...0_p_s4_waw.html

http://allegro.pl/item385636897_galaxy_gef...gts_cm_1ns.html

Czy któraś z tych byłaby warta zastosowania do tego zestawu? Zwróćcie uwagę na to, czy będzie pasowała do reszty zestawu, bo ja się nie znam...

Byłbym bardzo wdzięczny za szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

AirUpThere
komentarz
komentarz

Za 230zł ja proponuję HD2600XT GDDR3 a jak się uda znaleźc na pamiątkach GDDR4

BlackRaven
komentarz
komentarz

Potrzebujesz karty na AGP, czy PCI-E?? Jeśli to drugie to najlepiej brać Radeona HD 3850, można też dołożyć nieco do GF Evga 8800GS (kosztuje 285zł na allegro).

AirUpThere
komentarz
komentarz

Tylko żeby taką kartę jak 8800GS procek uciągnoł...

Koko7
komentarz
komentarz

Koledzy, wlasnie po to napisalem ze ten zestaw z polecanych do 1000pln na procku AMD, abyscie doradzili, ja sie tak na tym nie znam zeby wiedziec czy bedzie pasowalo do reszty. Taka karte GF8800 bylbym tez w stanie rozwazyc jesli reszta podzespolow nie obnizy jej wydajnosci. Licze na dalsze porady expertow bo kompa chcialbym zamowic jak najszybciej, a tylko z karta mam dylemat. Dzieki z gory za sugestie.

CHODZI MI O KARTĘ, KTÓRA GRAŁABY NA 100% SWOICH MOŻLIWOŚCI Z TAKIM ZESTAWEM:

Procesor AMD Athlon 64 X2 4800+ BOX 65W

Płyta Foxconn A690GM2MA-8KRS2H

2x1GB PC6400 800MHz OCZ Platinum rev.2 CL4

Seagate Barracuda 320GB 16MB

Nagrywarka DVDR LG GH-20NS10 OEM Black SATA

Zasilacz Chieftec GPS-450AA-101A 450W

Bar33t
komentarz
komentarz

Twój komp bez problemu poradzi sobie z Radkiem 3850, a i 8800GS nie bedzie byc zwalniana przez reszte podzespołów ;)

P.S. Jesli chodzi o karty, ktore podales to za te 239 zł nie ma lepszej karty niz ten Radek HD3850 ;) . Nie kupuj HD2600XT ani HD3650 ;) . DDR4 w 2600XT to tylko chwyt marketingowy, różnica wydajnosci jest minimalna (dosłownie kilka %).

Ewentualnie dołóż kilkadziesiąt złotych i kup 8800GS/9600GSO (to praktycznie te same karty ;) )

Koko7
komentarz
komentarz

Wielkie dzięki. Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło. Mam tylko nadzieję, że przeczytałeś resztę sprzętu i na 100% nie będzie to się w jakikolwiek sposób "gryzło". Jeszcze takie małe pytanie: wiadomo, że radeon 3850 radeonowi 3850 nie równy, więc czy akurat ten model radka, który wymieniłem jest w porządku?

Walkman
komentarz
komentarz

za tą cene 512mb nie znajdziesz więc nie ma wyboru , ten będzie dobry

Koko7
komentarz
komentarz

Dzięki więc wszystkim za odpowiedzi. Mam nadzieję, że jesteście pewni że to wszystko będzie razem chodziło i nie będzie zonka jak przyjdzie komp :D

Walkman
komentarz
komentarz

nie bedzie :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.