x-kom hosting

4000mah POLIMER (Li-pol)

Przemek_Młody
utworzono
utworzono

jak w temacie. Posiadam samsunga e250 ale am bardzo słabą bateryjkę (700mah lit-on), która trzyma 4 dni przy normalnym użytkowaniu. Na allegro znalazłem baterie 4000mah POLIMER (Li-pol). czy opłaca się zakupić taką bateryjkę jako zaminnik (czy będzie trzymała dłużej?) czy to po prostu ściema?? Jakby nie patrzeć 700<4000 :D Jak to jest z tym li-pol??

rcwawa
komentarz
komentarz

nie kupuj tego to nawet 500mah nie ma. 4 dni to normalny wynik:p

bush
komentarz
komentarz

nie radze tak przekracac granicy, mozesz spalic telefon, a i tak taka bateryjka w telefonie nie naladuje ci sie do pelna. Musialbys kupic dodatkowo odzielna ladowarke na ta bateria. Ale nie polecam podrubek, lepiej kup orginalna wtedy masz pewnosc.

Przemek_Młody
komentarz
komentarz

baterie mam oryginalną i prawie nową (mam ją pół roku) ale jak chce posłuchać radia czy mp3 to musze ją często ładować. Samsung e250 -spoko telefonik tylko za słabą baterię dali :(

rcwawa
komentarz
komentarz

murgal co ty za bzdury piszesz? telefon sie nie spali od ogniwa o pojemnosci 4000mah jezeli wogole takie zostanie wyprodukowane, bo w obecnych wymiarach baterii i technologii nie jest mozlwie zmnieszczenie calego bublu :P, ktory by tworzyl 4000mah. A nawet jak bylo to telefon poradzil by sobie z jej naladowaniem, bo on odcina dalowanie przy danzm napieciu a nie pojemnosci. Jak juz chcesyz kupic to chyba najlepiej ogniwa Forever kupic

kamilze
komentarz
komentarz

Nie kupuj takich baterii!!! to tylko pic na wode. Te baterie sa gorsze od oryginalow i trzymia dluzej tylko przez kilka miesiecy .

sobol
komentarz
komentarz

witam odradzam kupno takowej bateri ponieważ są to chińskie podróbki bardzo niskiej jakości. kiedys kupiłem do k700i bateryjke która podobno miała 1500map cos niechciało mi się wiezyc ale zaryzykowałem. gdy dostalem paczkę z allegro okazało się ze te niby 1500map to polączone szeregowo 3 baterie 500map więc z doświadczenia odradzam i radze kupić oryginał pozdrwiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.