x-kom hosting

TwinTech 9600gt czy BFG 9600gt

ppoz93
utworzono
utworzono

Mam problem z wyborem karty 9600gt.

A konkretnie, to która lepsza, 9600gt TwinTech czy 9600gt BFG??

Swój wybór proszę uargumentować.

Dziękuje za pomoc.

Szopek_19
komentarz
komentarz

Soorki ale ten poscik nie powinien sie tu znajdować to zestawy komputerowe,Temacik powinen sie znalesc w karty graficzne.

//A wiesz do czego służy funkcja "raport"?

//Marecki306

ppoz93
komentarz
komentarz

O przepraszam, mój błąd.

dawid_c
komentarz
komentarz

TwinTech ma nieco wyższe taktowanie rdzenia i pamięci, więc jest chyba nieco lepsze. Podobno jest podatne na podkręcenia. Ja bym go wziął

BlackRaven
komentarz
komentarz

Ja bym brał Twintecha, dobre i podobno ciche chłodzenie, dobre OC, niewygórowana cena... :)

Sonido
komentarz
komentarz

Twintech! W 9600GT zastosowano dobre i wydajne chłodzenie, lepsze od tego referencyjnego zastosowanego w BFG. Choć Twintech wypuścił swoje karty z conajmniej trzema wersjami chłodzeń do swoich modeli 9600GT.

Najlepiej weź to z HeatPipe (podobne do Galaxy Cooler Master HP, a więc powinno być ciche) http://allegro.pl/item384520176_twintech_9...00_1900mhz.html

BlackRaven
komentarz
komentarz
Najlepiej weź to z HeatPipe (podobne do Galaxy Cooler Master HP, a więc powinno być ciche) http://allegro.pl/item384520176_twintech_9...00_1900mhz.html

Napisz do jakiego kompa ta karta (jaki procesor, płyta, zasilacz), bo w cenie tego Twintecha jest już Palit 8800GT który jest sporo wydajniejszy...

ppoz93
komentarz
komentarz

Do takiego:

Intel Core 2 Duo E7200 2.53Ghz

2.Płyta Głowna:

ASUS P5K PRO LGA775

3.RAM:

OCZ 2GB DDR II 800 (2x1GB)/GEIL DDR2 DUAL 2x1GB 800MHz BLACK DRAGON

4.Zasilacz:

OCZ 500W StealthXStream

5.Karta Graficzna:

6.Dysk:

400GB WD Caviar WD4000AAKS 16MB

7.Nagrywarka:

PIONEER DVR-215D

8.Obudowa:

WIZARD FEVER.

9.Wentylator

Revoltec Dark Red 120mm

BlackRaven
komentarz
komentarz

Więc brałbym Palita 8800GT, na allegro jest za 400zł, a wydajność ma większą niż 9600GT - do zestawu który składasz będzie w sam raz ;)

EDIT: Palit to całkiem niezła firma, ma wydajne chłodzenie (chociaż może być nieco głośne na wyższych obrotach - można je regulować). Zamiast Palita możesz szukać jakiegoś Galaxy 8800GT CM HP (z chłodzeniem Heat Pipe) - również bardzo dobra karta, z cichszym chłodzeniem (kosztuje ok 500zł ale może znajdziesz nieco taniej).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.