x-kom hosting

Co to za wykręt na allegro... o.O ??

cinomatic
utworzono
utworzono

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=175820857

Prosze spojrzec na link ... co to jest na allegro .. Wygląda na jakis wystrzął :czytajto: :bomba:

Gość
komentarz
komentarz

... :o Niewiem... Niby komenty ok :| Nie mam pojecia co to jest

Kurzun
komentarz
komentarz

To jakiś wałek jest bo:

- Cena :>

- Ilość komentarzy

- Wszedłem w komentarze i ma pozytywy od swoich kumpli. Na jednej aukcji kupiła/kupił telefon od jakiegoś kolesia a na następnej ten sam koleś kupił od niej kartę tę samą za 40zł.

Uważać na oszusta bo to oszust - to raczej pewne !

cinomatic
komentarz
komentarz

No wlasnie tez tak mysle ... Ale ludzie widze ze walki zaczynaja na allegro robic ... Szok!!

Kurzun
komentarz
komentarz

Zawsze robili. No ale wejdźcie na aukcje za które ma pozytywne. Kartę GALAXY 7900GS sprzedał/a dwa razy za 40zł. Niemożliwe !!!! Uważać bo to oszust ! I komenty ma od kumpli. Ktoś się natnie to zgłosi do allegro i już go nie będzie. Dlatego zanim kupisz coś na allegro sprawdź sprzedającego i strzeż się jakiś ekstra małych cen. ! :>

cinomatic
komentarz
komentarz

Spoczko ... Domyslilem sie na poczatku ze to oszust ... Przeciez 3 komentarze i to takie nie daja pewnosci ze to rzetelna osoba ... A zalozylem temat bo w sumie to bylo zdziwko ... a opinie innycgh dobrze znac :)

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Sprzedała za 40 zł 7300 GT, nie 7900 GS. Co nie zmienia faktu, że 7300 GT kosztuje ponad 300 zł i ci, co licytują te 7900 GS, to kretyni ^^ Albo ludzie lubiący adrenalinę ^^

remix
komentarz
komentarz

alepatrzcie ilu sie na to rzucilo i jeszcze brak odbioru osobistego

swidruxxx
komentarz
komentarz

to na bata jest przekręt nie ma innej możliwości!!! szkoda mi tylko tych co zapłacą

Kurzun
komentarz
komentarz

A napiszę maila czy mogę odebrać osobiście :>

Edit: Łoj już nie napiszę, ponieważ

Aukcja numer 175820857 została usunięta przez pracownika Allegro.
cinomatic
komentarz
komentarz

Ale grzana z ta aukcja ... Dzieki ludziska za zainteresowanie :)

swidruxxx
komentarz
komentarz

no i po aukcji co he he gorzej jak ktoś kase wysłał

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.