x-kom hosting

przywracanie ustawień fabrycznych Radeona 9250

krajowy
utworzono
utworzono

Kumpel podarował mi kartę tylko była podkręcana. Chciałbym przywrócić sobie ustawienia fabryczne, bo się trochę przegrzewa. Jak to zrobić ?

Dzięki za info :)

Krajowy

cinomatic
komentarz
komentarz

Wrzuc na karte nowego biosa to wydaje mi sie ze powróca standardowe ustawienia bez OO.. No i wysluchaj opini innych zawaansowanych uzytkownikow oni pewnie cos doradza.. :)

krajowy
komentarz
komentarz
Wrzuc na karte nowego biosa to wydaje mi sie ze powróca standardowe ustawienia bez OO..

możesz opisać jak to zrobić :D

cinomatic
komentarz
komentarz

Oto jak powinna wyglądać zmiana BIOSU w karcie ATI .. ZApraszam do poczytania ...

http://pcarena.pl/page/75130/Zmiana-biosu-...i-Technologies/

pozdro*

Gość
komentarz
komentarz

Jak chcesz to zrobic bez żadnych kombinacji z biosem, (bo to troche roboty, a po drugie mozna uwalić karte) to zainstaluj Riva Tuner i po prostu poskręcaj ją do standardowych taktowań :)

krajowy
komentarz
komentarz
Jak chcesz to zrobic bez żadnych kombinacji z biosem, (bo to troche roboty, a po drugie mozna uwalić karte) to zainstaluj Riva Tuner i po prostu poskręcaj ją do standardowych taktowań :)

tak też uczynię :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.