x-kom hosting

[Rozwiązany]Obowiązek miniaturek na forum

webber
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, myślę, że na forum możnaby wprowadzić obowiązek stosowania miniaturek zamiast większych obrazków. Jako przykład mogę podać ten temat:

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=...0&start=260

Mam słabe, 512-kilobitowe łączę i by załadować wszystkie obrazki, musiałbym czekać chyba kilka minut. Na chodzi tu o wielkość/rozdzielczość obrazków (bo forum samo je zmniejsza) ale o ich wagę.

Chyba każda uploaderka obrazków oprócz direct linka podaje także odnośnik do miniaturki, dlatego osoby wrzucające zdjęcia nie miałyby żadnej dodatkowej pracy, a komfort używania forum wzrósłby zwłaszcza dla osób posiadających takie łącza jak ja, choć nie tylko.

Bamu
komentarz
komentarz

No zgadzam sie z kolega chociaż nie mam z tym problemu, ale ze względu na innych

Cinekpl
komentarz
komentarz

Ja się niestety z tym niezgodzę. Nie lubię jak ktoś zamieszcza miniaturki, bo wtedy trzeba kliknąć i przenosi do takiego fotosika, gdzie jest bardzo dużo reklam i powoli się wczytuje i jeszcze jakieś inne strony się otwierają. Tak samo jest z tym imgshack.

Webber 1Mbit to standart w Polsce :)

Gość
komentarz
komentarz

Dla mnie wsio jedno. Łącze mam 1mb i nie narzekam na prędkość ładowania. Ale dla tych co maja słabszy internet - jestem na tak.

naekana
komentarz
komentarz

na forum możnaby wprowadzić obowiązek stosowania miniaturek
Jestem ZA, bardzo często większy obrazek "rozwala" mi stronę.
vocativus
komentarz
komentarz

mając 40 postów na stronę, jak dostaję raport do tematu pokaż swój pulpit lub podobny to pobiera mi 6 - 9MB!! Jak najbardziej ZA! Rozjechana strona to już swoją drogą...

Kamix
komentarz
komentarz

Też mam 512kb/s i ładuje mi się dość szybko, więc nie widzę tu problemu i moim zdaniem nie trzeba tego zmieniać.

mis456
komentarz
komentarz

Ja mam 2048kb/s i nie widzę problemów

Gość
komentarz
komentarz

Ja widzę większy problem w tym, że mi się forum rozjeżdża. Może obowiązek stosowania miniatur przy obrazka większych niż 800x600?

Gość
komentarz
komentarz

U mnie jak jest za duże, to forum dopasowuje by się nie rozjeżdzało.

zcxo105676584w.JPG

Jak sobie klikne w zaznaczone na screenie, to daje mi w normalnej rozdziałce, tak to dopasowywuje do mnie, by mi się nic nie rozjeżdzało.

Gość
komentarz
komentarz
Jak sobie klikne w zaznaczone na screenie, to daje mi w normalnej rozdziałce, tak to dopasowywuje do mnie, by mi się nic nie rozjeżdzało.

U mnie też, ale obrazek musi do końca się załadować itd, poza tym dużo wtedy ściąga.

  • 2 tygodnie później...
naekana
komentarz
komentarz

Proszę o Wasze głosy!

Sean
komentarz
komentarz

mi to nie przeszkadza ;) ustalmy normę 640 x 480 chyba jest odpowiednia ... jeżeli chodzi o ankietę jestem na nie

naekana
komentarz
komentarz

Ankieta została zakończona z wynikiem 11 (t) : 6 (n) na 17 oddanych głosów. Z dniem dzisiejszym zostaje dodany na forum obowiązek zamieszczania obrazków w postaci miniatur. Regulamin forumpc zastał poszerzony o odpowiedni zapis.

2.12 Jeśli chcesz w treść postu wstawić obiekt graficzny, użyj formy zminiaturyzowanej.

Temat uważam za rozwiązany.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.