x-kom hosting

Jak włączyć karte graficzną...

MarBlo
utworzono
utworzono

Ambitnie, wziąłem i wyłączyłem karte graficzną (prawy na pulpicie--> właściwości--> zakładka ustawienia--> zaawansowane--> zakładka karta--> właściwości--> zakładka ogólne i tam z rozwijanej listy wziałem opcje Nie Uzywaj Tego urządzenia (wyłącz) i teraz nie wiem jak ją włączyć, co kiedy zrestartował sie komp i jak sie włączył tak wczytuje wszystko i sie zacina, tzn słychać charakterystyczny dzwięk windowsowski i powinien sie pulpit pokazać, ale sie nie pokazuje, obraz zostaje tak ja sie wczytywał windows... wyłączyłem tą karte i wydaje mi sie że przez to, tylko jak ją teraz włączyć??? W biosie jakoś da rade???

A43vil
komentarz
komentarz
Ambitnie, wziąłem i wyłączyłem karte graficzną (prawy na pulpicie--> właściwości--> zakładka ustawienia--> zaawansowane--> zakładka karta--> właściwości--> zakładka ogólne i tam z rozwijanej listy wziałem opcje Nie Uzywaj Tego urządzenia (wyłącz) i teraz nie wiem jak ją włączyć, co kiedy zrestartował sie komp i jak sie włączył tak wczytuje wszystko i sie zacina, tzn słychać charakterystyczny dzwięk windowsowski i powinien sie pulpit pokazać, ale sie nie pokazuje, obraz zostaje tak ja sie wczytywał windows... wyłączyłem tą karte i wydaje mi sie że przez to, tylko jak ją teraz włączyć??? W biosie jakoś da rade???

Spróbuj...przez tryb awaryjny ^^

Tomek
komentarz
komentarz

Wejdź tam gdzie ją wyłączyłeś i naciśnij włącz.

Jezeli nie ma takiej opcji to zainstaluj sterowniki jeszcze raz do karty.

MarBlo
komentarz
komentarz
Wejdź tam gdzie ją wyłączyłeś i naciśnij włącz.

Jezeli nie ma takiej opcji to zainstaluj sterowniki jeszcze raz do karty.

Ale on się nie włącza do pulpitu, zatrzymuje się na wczytywaniu windowsa ale pulpit sie nie pokazuje...

Co do trybu awaryjnego..., musze spróbować.

Jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to piszcie

A43vil
komentarz
komentarz

Ostateczność to oczywiście format ^^

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.