x-kom hosting

[Rozwiązany]Pytanie do administracji...

Gość
utworzono
utworzono

Witam

Jestem kolegą groszka,piszę z jego komputera,poprosił mnie on żebym sobie wzioł jego awatar z napisem groszek ziom,bo on został zbanowany.Pan vocatus się mnie czepia za to ze jestem groszkiem :lol: i chce mi konto zbanować,ale ja nim nie jestem i chce normalnie jak wszyscy ludzie na tym forum sobie pisać i czytać.Czy nie wolno???

To pytanie kieruję do was.

Gość
komentarz
komentarz

Tak tak i co jeszcze. Zapewne mieszkacie jeszcze razem itd. Groszek nie bądź smieszny i odejdź z godnością. W sygnaturce miałeś napisane : pan vocativus zbanował mi konto na miesiąc czy coś takiego. po pierwsze zbanował Ci na 14dni, a jeżeli byłby to twój kumpel z twojego kompa (:lol:) To takie rzeczy się zgłasza, że np. na drugim koncie siedzi brat czy coś takiego.

A ty tłumaczysz się dopiero gdy sprawa wyszła na jaw (jeszcze dzis wspominałem o tym dla snipera). A że ty jesteś groszek to widać po twoich postach, powtarzasz ze dla ciebie seria 9600gt to wogóle dno, ciekawe, kumpel ma też takie same zdanie.

Proszę Cię nie rób z siebie durnia i odejdź z godnością, czasem trzeba się przyznać.

Zarov
komentarz
komentarz

Nikt nie uwierzy w coś takiego. Wymyśl coś lepszego. Jak napisał KiceK, miejcie choć za grosz godności i nie róbcie cyrku bo nie ośmieszacie forum czy załogi ale samego siebie.

Gość
komentarz
komentarz

hehehe no może i zbajerowane ale czy nie mażna mieć dwuch kont???

Konto założyłem jakieś dwa miechy temu i nawet o tym nie myślałem że zostane zbanowany :)

A jeśli zostanę usunięty to nie bądzcie śmieszni,trudno sobie ip zmienić???

demarco
komentarz
komentarz

Samych "dzieci" się na tym forum porobiło. Co chwile jakies fochy, problemy... zal

Zarov
komentarz
komentarz
nawet o tym nie myślałem że zostane zbanowany

Trzeba było pomyśleć zanim zrobiłeś to za co zostałeś zbanowany.

A jeśli zostanę usunięty to nie bądzcie śmieszni,trudno sobie ip zmienić???

Zawsze po jakimś czasie dowiemy się jaki będziesz miał login.

Gość
komentarz
komentarz

demarco - no już mi tu nie mów że dzieci to od razu fochy :) Ja mam 14lat - ale chyba nigdy takich głupot nie pisałem, fochów też nie mam :blink:

co do Ciebie groszek - multikonto jest zabronione, i nie ma tłumaczeń, ip nie trudno zmienić jak się ma neostradę, ale teraz administracja będzie Cię miałą na oku - pozatym końcowka Ci się tylko zmienia, reszta nie :).

Tak więc tyle z tego wyszło, że niestety ale raczej będziesz miał bana, na prescota i na groszka. Dożywotniego.

demarco
komentarz
komentarz
Ja mam 13lat - ale chyba nigdy takich głupot nie pisałem, fochów też nie mam blink.gif

polemizowałbym. Wystarczy spojrzeć w poziom ostrzeżeń ;)

Gość
komentarz
komentarz

Na groszka mam miesięcznego bo pyskowałem hehe do moderatora :)

Gość
komentarz
komentarz
polemizowałbym. Wystarczy spojrzeć w poziom ostrzeżeń

Moje warny zawsze były przyznawane nie słusznie :hyhy:

A tak na serio to pierwszy był z routerem i o coś nielegealnego sie zapytałem, należało mi się.

Drugi to był jak koleś na słabszym pc ode mnie wyrwał 6k więcej w 3dmarku :blink: Napisałem że przekłamany to koleś się rzucił :)

Trzeci to byłem mocno zdenerwowany bo ludzie radzą w zestawasz komputerowych a nic o pc nie wiedzą.

A czwarty był niesłuszny. I widzisz, mówiłem że nisłusznie wszystkie :haha:

A na groszka masz na 14dni, ale zapewne będzie dożywotni.

bizon11
komentarz
komentarz

Dziecko...

Nie kompromituj się:

clipboard04tf5.jpg

Poczekaj grzecznie miesiąc...

Dostajesz bana na konto -PreSScoT-

Dodatkowo ban na IP

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.