x-kom hosting

Monitor Wejscie VGA oraz DVI roznica

Teroic
utworzono
utworzono

Czy podlaczenie monitora poprzez kabel DVi da wiekszosc wydajnosc od kabla VGA? (lepszy obraz)

snip91
komentarz
komentarz

Przy krótkim kablu nie zauważysz różnicy.

jerzykiler
komentarz
komentarz

o jak krotki kabel chodzi? w zestawach zazwyzaj sa ok. 1,5-2m i to o taka dlugosc chodzi? tez niedlugo bede kupowal monitor i zastanawiam sie, czy wybrac hp z powloka glare na ktorym sa bardzo ladne kolory, czy jakiegos samsunga bez glare, na ktorym kolory sa slabsze, ale jest dvi. czy przy ewentualnym hp bez dvi obraz bedzie gorszy?

Lipton
komentarz
komentarz

W swoim Samsungu zauważyłem różnice przez podłączenie DVI-HDMI, no i miałem do wyboru więcej rozdzielczości.

Teroic
komentarz
komentarz

Jaka rozdzielczosc ma HDMI? tylko 24calowe monitory maja HDMI? I czy monitor z HD jest o wiele lepszy od bez HD?

Oraz jaki monitor 22 - 24 calowy byscie polecili ;p (nie za drogi)

http://www.allegro.pl/item385649864__monit...n_iso_w_wa.html

takie cos? Albo jesli lepszy choc lekko drozszy by tez mogl byc :)

Lipton
komentarz
komentarz

Rozdzielczość jest zależna od monitora, a nie od kabla ja podłączając miałem po prostu większy wybór no i mogłem oglądać filmy HD.

Jeżeli masz filmy w HD to jasne że jest lepszy.

Lepiej weź tego:

http://www.ceneo.pl/823920

Teroic
komentarz
komentarz

A jak uruchomic gre w HD? Czy wogole sie da i czy trzeba miec Super Pc? ;p

jerzykiler
komentarz
komentarz

a mam jeszcze pytanie: czy wejscie HDMI to to samo co DVI? jesli nie, to czy to wejscie da sie wykorzystac, zeby podawac obraz z DVI z karty graficznej i uzyskac lepsza jakosc, niz z D-SUB?

Teroic
komentarz
komentarz

Wg. tego co czytalem to HDMI to DVI + przesyl Audio. DVI i HDMI jest lepsze od D-Sub. D-Sub ma najmniejszy kabel bez wytracania jakosci potem jest DVi i HDMI ;p

jerzykiler
komentarz
komentarz

hmm, tez poczytalem i o ile dobrze zrozumialem, to wychodzi na to, ze HDMI to tez zlacze cyfrowe oferujace, jak wspomniales, oprocz obrazu takze przesylanie dzwieku. zastanawia mnie wiec tylko jeszce ,czy jakbym zdecydowal sie na monitor z HDMI, to czy musialbym szukac karty z wyjsciem HDMI, czy wystarczylaby DVI?

Lipton
komentarz
komentarz

Pamiętaj że jeżeli będziesz miał monitor z głośnikami i podłączysz go za pomocą kabla HDMI-DVI to w monitorze nic nie usłyszysz.

BlackRaven
komentarz
komentarz

Wystarczy DVI, HDMI w monitorze to taki bajer, np. do podpięcia Odtwarzacza DVD itp.

jerzykiler
komentarz
komentarz

na dzwiek z monitora nie licze, bo te glosniki sa kiepskie.

co do tego, ze wystarczy DVI, to musialbym dokupic kabel DVI-HDMI, czy lepiej przejsciowke DVI-HDMI?

Lipton
komentarz
komentarz
Wystarczy DVI, HDMI w monitorze to taki bajer, np. do podpięcia Odtwarzacza DVD itp.

Do PS3, a to często się przydaje.

Adamen
komentarz
komentarz

Hmm, to po czym poznać czy dany monitor obsługuje HD? Bo chyba nie zawsze posiadane złącze DVI jest równoważne z posiadaniem HD?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.