x-kom hosting

EVGA 512-P3-N802-AR GeForce 8800GT Superclocked 512MB 256-bit

ibanez
utworzono
utworzono

czesc

Planuje zlozyc zestaw i mysle zeby wstawic EVGA 512-P3-N802-AR GeForce 8800GT Superclocked 512MB 256-bit. Co myslicie o tej karcie? Jaka waszym zdaniem firma produkuje najlepsze karty z seri 8800 gt?

A43vil
komentarz
komentarz

Nie lepiej kupić 8800 GTS z ino ?

olszak
komentarz
komentarz

lepiej nie, ino3d jest nowa firma i nie sprawdzoną, lepiej kupi 4850 ale zależy ile masz kasy

A43vil
komentarz
komentarz

MUsi mieć przynajmniej że 600 zł skoro bierze EVGe nowa kosztuje 600 zł ponad ^^ czyli tak czy tak mu na radzia starczy xD

Chyba że na allegro kupuje

ibanez
komentarz
komentarz

ogolnie paramatry EVGA 512-P3-N802-AR GeForce 8800GT Superclocked 512MB chyba mnie zadawalaja. jest fabrycznie podkrecona do 650 / 1900 a np EVGA 512-P3-N841-AR GeForce 8800GTS (G92) 512MB ma fabryczne 670 / 1940 wiec duzej roznicy nie ma. zastanawia mnie tylko czyto gt nie bedzie sie grzalo bo jest waska i nie ma tak dobrego odprowadzania ciepla jak gts. macie jakies doswiadczenia z tym modelem?

snip91
komentarz
komentarz

Nie porównuj samych taktowań. 8800GTS o tych samych taktowaniach co 8800GT jest lepszy od GT o około 15%.

Ja bym wziął chyba Radeona HD4850 - nowość i bdb wypadła.

olszak
komentarz
komentarz

kolejny co sie sugeruje taktami, był już spis na forum czym się kierować przy wyborze karty graficznej

ibanez
komentarz
komentarz

a jezeli ten radek to od jakiego producenta?

a jak sie ma chipset tej karty do plyty i procesora inela - asus p5k-e, quad 6600? czy chipset AMD pojdzie na karcie intela?

borysek
komentarz
komentarz

konfiguracja nie będzie przeszkadzać możesz śmiało brać radeona

A43vil
komentarz
komentarz
a jezeli ten radek to od jakiego producenta?

a jak sie ma chipset tej karty do plyty i procesora inela - asus p5k-e, quad 6600? czy chipset AMD pojdzie na karcie intela?

Nie masz zbytnio wyboru...bo na razie sa tylko z Asusa, Saphire i Gigabyte, a z tego co wiem to Saphire robi bardzo dobre radki : )

Ja bym brał tego..: http://www.sirius.pl/komputery/towar_cenni...74_74_0_69_2078

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.