x-kom hosting

Najlepsza karta do Athlona 4800+

Edu
utworzono
utworzono

Zamierzam wymienić mojego wysłużonego GF'a 7900GS na coś o wiele lepszego. Karta ma służyć wyłącznie do gier, tych nowszych i tych przyszłościowych jak Mafia 2, Gothic 4, czy GTA4 (jesli wyjdzie). Chciałbym też na tej karcie pograć w Crysisa na wysokich lub bardzo wysokich detalach mając gdzies z 25 FPS :) Grafika ma starczyć na jakieś 2-3 lata, chodzi mi o granie na przynajmniej średnich detalach ;] Procek ma tylko 2x 2,5GHz i nie bede go podkręcał, ale zamierzam wymienić procka na coś z Intela za jakiś rok. Moja płytka główna to Abit AN-M2, zasilacz Amacrocx Warrior 400W. Monitor mam 19 cali, wiec nie potrzebuje kosmicznej rozdzielczości :)

Z góry dzieki za wszelką pomoc.

Raxen
komentarz
komentarz

Ja proponuje

Radeon HD4850 GigaByte 512MB

http://www.apollo.pl/store/show_detail/46003

Mozna tez wybrac innym model.

Z tego co mi wiadomo radek jest szybszy od GF-a 8800GTS, wydajosc zblizona do 9800gtx.

Wiec w cenie 500-600 zl narazie nic raczej sie nie znajdzie?

Chyba zeby poczekac na GTX260. On pewnie bedzie za drogi.

Ma wyjsc 9800GTX+, cena 9800GTX ma spac do 600 zl wiec sam nie wiem.

Piotrek6312
komentarz
komentarz

A nie ma jakiegoś bardziej opłacalnego zakupu jak na razie? Ten Radek bedzie strasznie spowalniany przez tego proca....

Raxen
komentarz
komentarz

Ja wiem ze on bedzie go spowalnial :P

Ale GTX 2800 to jest kosztu 1600 zl, 9800GTX to jest koszt 700+ zl

Ceny i wydajosci GTX 260 jescze nie znamy.

Cena HD3870x2 to kosztu 1000 zl

Ten Radek jest szybszy od GTS-a za 600 zl a zblizony wydajoscia do 9800GTX za 700 zl.

Wiec sam nie wiem. Moze ktos inny cos zaproponuje.

Nocturn
komentarz
komentarz
Ja wiem ze on bedzie go spowalnial :P

Ale GTX 2800 to jest kosztu 1600 zl, 9800GTX to jest koszt 700+ zl

Ceny i wydajosci GTX 260 jescze nie znamy.

Cena HD3870x2 to kosztu 1000 zl

Ten Radek jest szybszy od GTS-a za 600 zl a zblizony wydajoscia do 9800GTX za 700 zl.

Wiec sam nie wiem. Moze ktos inny cos zaproponuje.

Podkręć ten procesor, przecież to nic trudnego nawet na AMD, a do 3Ghz dojdziesz prawie na pewno. Możesz kupić 8800GT będzie tańszy i mniej spowalniany, ale za to wolniejszy od Radka.

BlackRaven
komentarz
komentarz

Ewentualnie można wziąć 8800GTS od Evgi, na allegro można dostać za jakieś 550zł, ale wydajność będzie mniejsza niż najnowszego radeona (jeśli wierzyć testom). Tak czy inaczej wstrzymałbym się jeszcze trochę z zakupem, ceny napewno wkrótce pójdą w dół.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.