x-kom hosting

palit 7300 gt

YaMaha
utworzono
utworzono

Witam zakupiłem polecaną przez was karte ge force 7300gt sonic. Chiałem się zapytać jak ją podłaczyć ? dostarczyli mi kabelek jeszcze jakis do tego i nie wiem jak to ma być po podłanczane, wole zapytac niż zepsuć. Aha i jak już włoze czy musze formatować dysk czy cos w tym stylu ??

webber
komentarz
komentarz

Wersja AGP potrzebuje chyba dodatkowego zasilania 6pin, jeżeli masz taki kabel w zasilaczu to podłącz go, jeżeli nie to użyj przejściówki, którą dostałeś z kartą.

Żadnego formata nie trzeba, tylko instalacja nowych sterowników dla karty (a jeszcze wcześniej usunięcie poprzednich).

YaMaha
komentarz
komentarz

A kupiłem jeszcze do tego zasilacz i z niego sterczy sporo kabli :lol:- to obojetne ktory do czego sie podlancza ?

oby pasował? czy można coś zjarać?

webber
komentarz
komentarz

W wersji AGP tego Palita jest złącze 6pin, więc podłączasz do niego z tyłu taki kabel z zasilacza:

wtyczka-6pin.jpg

Najczęściej są czarne, ale nie zawsze.

YaMaha
komentarz
komentarz

Mam właśnmie taki kabelek <Był razem z kartą> i on się rozdziela pożniej na takie dwa. I pozniej normalnie do tego kable z zasilacza podłaczyc, obojetnie jakie ?

snip91
komentarz
komentarz

Podłączasz wtedy 2 molexy, czyli takie 4-pinowe kabelki, jak do napędów ATA.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.