x-kom hosting

jaki GF 8600?

jason182
utworzono
utworzono

Skaldam kompa dla cioci i mysle ze wiecej niz 8600 nie bedzie potrzebne [no chyba ze 9600 sa tansze- ja znalazlem, o dziwo kilka takich przypadkow]

Wiec pytanie : jakiej firmy i jaki konkretny model? prosilbym o linki [z tego co wiem to pality sa najtansze; ja skladam w prolinie ale tam ich nie ma... wiec moze po prostu zamowie z innego sklepu]

pozdrawiam

Gość
komentarz
komentarz

8800gs kosztują już ok. 260-270zł więc są w dobrej cenie. Bierz najtańszego producenta.

jason182
komentarz
komentarz

Tylko nie chcialbym zeby z karta byly pozniej problemy... np moj 8600GE co jakis czas ma problemy ze sterami.. calkiem stare powodowaly bsoda, przed ostatnie byly w miare ok.. od tygodnia mam najnowsze i wczoraj mialem znow BSODa...

8800gs jest duzo lepszy od np 8600gts ?

Gość
komentarz
komentarz
8800gs jest duzo lepszy od np 8600gts ?

Znacznie i jeszcze więcej.

jason182
komentarz
komentarz

A ceny sa z allegro ?

Gość
komentarz
komentarz

Na ceneo patrzyłem.

snip91
komentarz
komentarz

Bdb karta, bierz.

Nocturn
komentarz
komentarz

Zgadzam się ze sniperem, dodam tylko, że sprzedawca który wystawił tą kartę jest godzien polecenia, sam w tym sklepie kupowałem części czekałem na nie mniej niż 24h

Lipton
komentarz
komentarz

Tak widać że sklep zna się na rzeczy tu przykład:

http://allegro.pl/item386697376_komputer_c...5_zl_sklep.html

Fakt że pamięć jakaś no-name na pewno coś w stylu Goodram, ale za zasilacz mają plusika :D

jason182
komentarz
komentarz

Zapomnialem napsiac najwazniejszego... ta grafika bedzie pracaowala z E2180 Dual-

Core 2ghz. Pewnie bedzie CPU ja spowalnial:/

Gość
komentarz
komentarz

Jeśli tak to trochę, bo aż tak bardzo to nie. Wypadało by podkręcić o jakieś 0,2-0,3ghz

Nocturn
komentarz
komentarz
Jeśli tak to trochę, bo aż tak bardzo to nie. Wypadało by podkręcić o jakieś 0,2-0,3ghz

a z tym problemu nie ma, bo nawet na boxie śmiało do 2.7 można kręcić

jason182
komentarz
komentarz

Jako ze nie bede mial czasu zeby zamowic karte z allegro to mam jeszcze jedno pytanie:

czy ten 8800gs Palita bedzie dobry. ma wyzsze takty niz evga. wiec ?

http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,53025/

Gość
komentarz
komentarz

Cena dobra, można brać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.